Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-09, 18:34   #39
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomi;
Apropos biolandera - oleju arganowego nie testowałam, ale ponoć świetny, goi, koi i wygładza. U mnie tak działa makademia. Kładę na noc, a rano lico jak z obrazka Ivvonka - ecospa.pl też mają świetne oleje i chyba ciut taniej.
Troche balabym sie nakaldac makadamie na swoja tlusta cere, ale arganowy to ostatni taki kosmetyczny hicior dodawany do najdrozszych kremow Musze go w koncu wyprobowac

Cytat:
Napisane przez chooomik
Hadows - na takie szybsze gojenie spraw bardzo dobre jest Alep. Nie wiem co takiego jest w tym mydełku ale działa.
No wlasnie czytalam opinie na stronie biolandera. Ciekawa jestem tego mydelka. Jak zuzyje siarkowe to sie szarpne na Alep

Cytat:
Napisane przez chooomik
Kate30 - proszę cię....pawie 100zl wydałam na mineralkę Rhea i za każdym razem muszę sobie przypominać, że te maleństwa starczają na bardzo długo, bo i naczej płakać się chce.
Ja juz zbieram, hehe.

Cytat:
Napisane przez chooomik
Powiedzcie co to znaczy, że się skóra rozleniwiła? Po czym takie zjawisko następuje?
Piszac, ze skora mi sie rozleniwila, mam na mysli to, ze wszelkie krostki i slady po nich bardzo wolno mi sie goja. Dlugo zostaja slady. Stosowalam rozne masci, na to zeby zeszly a one uporczywie tkwily. Odkad przestalam uzywac kremow i masci i nie stosuje niczego (na noc gola buzia, rano czasem korektor) , zupelnie to sie zmienilo. Mam wrazenie, ze buzka zaczela oddychac. Na poczatku luszczyla sie delikatne i byla przesuszona (efekt odstawienia kremow), ale po 2 tygodniach juz bylo normalnie. Wygladzila sie, pory sie zwezyly, teraz jak mi cos (malego!) wyskoczy szybciej sie goi, nie zostawiajac sladu. Czekam z niecierpliwoscia na kosmetyki mineralne, bo wiem, ze beda dobrym dopelnieniem mojej obecnej pielegnacji.

Cytat:
Napisane przez chooomik
Yvvonka - świetny topic
A ja dziekuje za swietne rady i podzielenie sie doswiadczeniem
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując