Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-15, 12:19   #1331
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
zamiast perłowego kolorku mam kur... zółtego kurczaka :/ wysuszyłam grzywkę i się załamałam
ajć... może za krótko trzymałaś ?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak moj ma 4 ms i czekamy na 3 szczepienie i wychodze normalnie z nim na podworko mimo gadek weta tyle ze tu nie ma bezpanskich psowplus moj pije probiotyki dodatkowo dla ochrony
moja znajoma dla swojej wygody zakladala psom jak byly male pampersy na dupe a do dzis spia w spioszkach
to tylko pies i musi sie nauczyc wszystkiego z czasem
ale jesli go wyreczymy albo nauczymy latwizny bedzie kiepsko na przyszlosc

na forum psim sa tacy co lataja z tacka za psem pod tylek i czekaja az siknie albo kupe zrobi oby tylko nie na chate


najlepiej zdaja egzamin gazety mimo ze to nie wyglada pieknie ale jednak pies szybko czai ...to chodzi o jego szybka nauke czystosci a nie to ze nam brzydko w chacie
my siedzimy bez dywanow i naprawde czuje sie jak podczas remontu ..a w lazience to prawdziwa gazetownia haha
ale przynajmniej nie lata nam i nie sra po calej chacie tylko ma swoje miejsce do tego jesli juz musi
to z tacką dobre

a co to za szczepienia ??

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no właśnie mam wątpliwości co do tej kuwety, że się przyzwyczai i później na dworze nie będzie chciała robić chyba dam sobie spokój i nauczę ją załatwiać swoje potrzeby na gazetach, ale bez popuszczania

moja jak na razie kryzie papcie, misia swojego i sznurki różnego rodzaju
no prosze rozrabiaka,a ile ma miesięcy?

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tak właśnie moja wilczurka wariuje grzeczna jest tylko jak śpi
ależ piękny z niej łobuziak

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
najgorzej ze w pl wlasnie te bezpanskie psy tez pewnie bym sie bala a nie masz balkonu moze tam ja wynosic na siku trudniej ale kupe jak chce to kreci sie i wacha wiec widacoczywiscie na gazety
albo w chacie w jednym kacie pokoju korytarzu na gazety
moj tz zawsze ma lipe jak wstaje piewszy rano bo najpierw zeby wejsc do lazienki musi tam sprzatac bo zawsze po nocy kupa jest ale przynajmniej tam a nie gdzies w kacie na chacie

ide na obiad cos zjesc i zaczynam pisac to co trzeba

kotka mlekiem przemywamy buzie zamiast mleczka do demakijazu oczywiscie oczy mozna przemyc mleczkiem bo tusz pod mlekiem nie zejdzie i nie o to tu chodzi
u mnie dużo bezpańskich psów.. pamiętam jak jeszcze chodziłam do gim i mieszkałm w łodzi to mój szczeniak zaraził sie parwowirozą i potem drugi od niego bo to choroba szczenięca i niestety nie udało sie uratować

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no właśnie, także na każdym kroku może czaić się jakaś zaraza

balkon mam, ale nie jest zabudowany, ma pręty, a mieszkam na 5 piętrze, więc odpada
wyścielę jej gazety w przedpokoju, i będę ją tam kładła na sikanie, może się przyzwyczai, kupkę tylko tam robi - w przedpokoju przy drzwiach

ja jeszcze niecała godzinka i spadam do domku
a Tobie smacznego obiadku życzę
na szczeniaka szczególnie... najgorsza parwowiroza i nosówka
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora