Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-12, 11:49   #467
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez ila78 Pokaż wiadomość
Tak,uzywałam obu odcieni rozjaśniającyhc 100% Color. Powiem szczerze,że superrozjaśniajacy zloscisty to nie bardzo..rozjaśnie nieźle,ale zbyt złociście natomiast Superrozjaśniający Blond XL1 jest porownywalny do nr 100 z nurtisse, tyle,że szybciej żółknie..Próbowałam tez Ultrajasnego Popielatego blondu, ,ale ten nie rozjaśnia juz tak jak tamte odcienie, i niestety bardzo szybko się wyplukuje popiel. ale te dwa o których wspomniałam możesz spokojnie próbowac, tyle,ze nie wiem z jakiego koloru chcesz zejść, bo powiem szczerze,że moje odrosty mają kolor ciemnego blondu i zawsze po farbowaniu sa odrobine ciemniejsze od reszty włosów.Tak więc jesli całe Twoje włoski sa dosyc ciemnawe,mozesz się spodziewać ze dopiero po drugim farbowaniu bedą właśnie takie jak u tej pani na pudełeczku

Dzięki ila78 ! Wyprobuje tego Nutrissa. Mam całe włosy w kolorze jasnego blondu, tylko te odrosty... są dość ciemne i zawsze po farbowaniu różnią się od pozostałych włosów, do tej pory używałam 100% XL1 i ultrajasnego popielatego właśnie i nie byłam tak do końca zadowolona ale mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora