Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-01, 15:25   #4004
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Obfociłam włosy, cały czas w lustrze jak patrze to mi sie wydaje żółto Zwłaszcza gora, dół to wiadomo...

Wszystkie zdjecia w swietle dziennym, troche od okna oddalone bo słońce świeci. 1 jedynie z lampą jest.
Na zdjeciach to sie ładny kolor wydaje, taki hmmm budyn waniliowy? Ale mi sie ciagle wydaje żołto
Dół to wiadomo, ciemniejszy, rudawo-zloty miejscami, nierówny kolor nadal po tym pierwszym rozjasnianiu został, czasem takie plamy mam wrazenie są, ale to tylko dół, wiec sie nie martwie.I tak to wyglada coraz lepiej, powoli jak po prostu zamierzony efekt.

Nie wiem czy dalej robic Wellatonem czy szukac czegos innego... rozjaśnia niby najlepiej ale kurcze no No i ewidentnie stan włosów mi sie pogorszyl. Fakt że po ostatnim farbowaniu ta sianowata góra zniknęła ale włosy i tak są w gorszym stanie nadal

Jakbym pracowala to bym sie nie wahała i próbowała Kolestonem 12/89, ale narazie za drogi interes dla mnie...
mi też się podobają Twoje włoski
moja żółć była iście żółtowa, więc bez porównania
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora