Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-10, 06:33   #198
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ja też zapuszczam włosy, ale nie wyobrażam sobie ich nie podcinać. Musze i koniec. Niestety zapuszczanie trwa o wiele wiele dłużej
Niektóre babki mają takie piękne dłonie jakby dopiero wyszły do kosmetyczki, pozazdrościć, marzenie takie pazurki Szczęściara!


.
Eee wiem fajnie z tym mam
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Teraz mam olejek Phenome na skórze głowy, a na długości olej z migdałów. Nie wiem czy hennowane włosy mają jakieś upodobania co do olejków? Olejek Phenome wydaje się całkiem fajny, chociaż chyba daję go więcej niż 10kropel. Ma ktoś ten kosmetyk? Jestem ciekawa jak go nakładacie?

Zuzia fajnie, że jesteś
Mam go,ale jeszcze nieużywany.
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
witam się z Wami w kolejnej części jesteście niesamowite

jestem po trzykrotnym użyciu phenomenalnej mgiełki do włosów...umyłam je jak zwykle i spryskałam obficie włosy na całej długości oraz skalp...iiiiiiiiiii...jes tem całkiem zadowolona ...pachnie jak pelargonie latem na balkonie...włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, najbardziej podoba mi się jednak efekt push up jaki daje ona na włosach :P naprawdę ładnie unosi je do góry, nic a nic nie obciąza włosów (no w końcu to mgiełka)...nie zauważyłam też żeby je prostowała lub podkreślała skręt fal...ale żeby nie było tak kolorowo to jest jeden spory minus...nie pomaga w rozczesywaniu włosów...brakuje jakiegoś "poślizgu"...więcej solo jej nie użyję bo zbyt dużo włosów sobie przez nią wyrwałam podczas czesania...szczególnie jak już wyschły...
czy Wy też macie takie odczucia??
Ja mam mieszane odczucia na temat mgiełki...żadna ze mnie Pocahontas niestetyUżyłam jej na umyte włosy bez celowego nakładania odżywki,chciałam sprawdzić jak się spisuję soloNie podobają mi się moje włosy po jej użyciu,są sztywniejsze,mniej błyszczą i efekt przypomina mi takie włosy jaki miałam po olejku JMO
Dzisiaj jest drugi dzien po umyciu i włosy są ciężkie,jakby grubsze-ale tak brzydko grubsze i efekt jest naprawdę niefajny.
Jakbym tyle za nią dała ile kosztuję w regularnej cenie to tylko sznur na szyję z rozpaczyJeszcze ją przetestuję po nałożeniu odżywki i zobaczę co z tego będzie.
Ze swojej strony póki co nie polecam
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że mozna na skórę głowy Napisz proszę jak ja nakładasz. Dzisiaj czeka mnie pierwsze psikanie i tak trochę nie wiem, jak się za to zabrać
Ja spsikałam skórę głowy i w tej chwili mam głowę do mycia,gdzie normalnie powinna być jeszcze świeża do wieczora

Gratuluję zbioru phenomenalnegokla ski:
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wracając do kosmetyków. Mam dzisiaj oklap na głowie. Moje włosy są ciężkie, jakby przytyły. Tylko od czego? Farbowania, szamponu i odzywki JMO, czy mgiełki Phenome?
Stawiam na mgiełkę,bo mam to samo niestety
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy olej wspaniały nadaje się do nakładania na twarz?
Przez te mrozy mam straaasznie przesuszoną skórę i brakuje mi już pomysłu, jak ją nawilżyć
Koncentrat AMB jest fajny, ale niestety nie daje rady na z takim stopniem wysuszenia, z jakim się borykam ...
My olej wspaniały nakładamy właśnie na twarz

Ja jestem zadowolona bardzo z kremu nawilżającego do mycia twarzy leave-on phenomeOn niby do cery suchej-normalnej,a ja mam mieszaną jednak obecnie ciut przesuszoną,podrażnioną lekko.
Pięknie oczyszcza,otula buzie delikatnym krememnawilża odczuwalnie od pierwszego użyciaTego mi było trzeba chyba do mycia,bo myślę,że mydła na tę porę działają na mnie za bardzo wysuszająco.

Dziewczyny mogę 2 tygodnie po farbowaniu henną,która mi się ekspresowo wypłukała zafarbować dzisiaj włosy castingiem?wiecie coś na ten temat?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora