Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-30, 21:41   #2943
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Bez obaw- nie rozpoznaję twarzy osób widzianych raz lub dwa. Zresztą, często chodzę tak zamyślona, że nie widzę moich znajomych ani nie słyszę jak ktoś mi mówi "cześć" i potem wychodzę na gbura Raz nie poznałam nawet mojego chłopaka, który stał po drugiej strony ulicy na przejściu i patrzył wprost na mnie(a ja na niego), a potem mnie minął i powiedział "cześć kochanie", a ja nic tylko idę dalej
Ahahahaha dobra jesteś, hehe.
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Polecam też kosmetyczkę z Essence, nie jest może jakoś szczególnie piękna, ale ma idealny rozmiar do torebki i sporo się w niej mieści. Warto się przyjrzeć, ja dotychczas nosiłam kosmetyki luzem, bo każda kosmetyczka była za mała/za duża/za płaska/za głęboka/etc. a ta jest idealna.
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A tak poza tym, to śnił mi się dziś pędzel kabuki z SS Że ktoś mi go przysłał pocztą Tylko nie zdążyłam go wypróbować, bo się obudziłam Także, przykro mi dziewczyny, ale nie zrecenzuję go Wam Ale nie powiem, ogólnie piękny sen....

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
czy to prawda ze konturowka w kolorze 09 nude coral nie bedzie juz dostepna?
Nie będzie, jest wycofana... w jej miejsce weszła 11 in the nude. Mam obie i mogę powiedzieć że in the nude jest w kolorze honey nude czyli w brąz trochę leci. tamte dwie wycofane 01 i 09 lepsze
Cytat:
Napisane przez agave Pokaż wiadomość
Napisałam długaśnego jak na siebie posta o stempelkowaniu na blogu. Zapraszam więc do czytania i oglądania.
widziałam
bardzo fajny tutorial
zdradzisz co to za lakier niebieski z brokatem w tej notce wystąpił?
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej
Kupiłam dziś lakier MM ten czerwono-różowy piękny jest
Widziałam u Ciebie, rzeczywiście fajny, ale mam praktycznie identyczny z SH
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Wrzucam kilka zdjęć cienia z CC Raise the curtain for
Całkiem fajny kosmetyk
I te Twoje zdjęcia
trochę inny jest w realu przynajmniej u mnie
Lubię go i cieszę się że kupiłam mimo że długo po wejściu limitki wybaczam mu nawet to że mi dziś spektakularnie osiadł w zagłębieniach powieki, ale to dopiero po jakichś 12 godzinach.
Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
dostałam paczkę z all z pędzlem i bronzerem z soul sisty i powiem tylko wow - bronzer faktycnzie pachnie cudnie kokosem, daje taki taflowy rozświetlający efekt, drobin ma trochę to fakt, ale poniewąz on ogólnie nie jest matowy to się nie rzucają strasznie w oczy. A pędzel - do bronzera stanowczo za duży jak dla mnie, ale do pudru na cała twarz istne cudo mięciutki, zbity i duży, takiego szukałam
przestan

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Właśnie, pani z Douglasa nie omieszkała zaprezentować mi koloru błyszczyków, linera i tego złotego do ust z CC na własnej dłoni Kolor cieni też mi pokazała otwierając opakowanie, dobrze że palucha tam nie wsadziła. Chociaż i tak pewnie było to już tyle razy otwierane że mogło zaschnąć już wcześniej ; )
nie mam więcej pytań...
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja też mam GG, jeden z pierwszych zakupów Essence (jeszcze w starej butelce MD).
Ja w tej starej butelce mam So wanted
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Z tą bazą nie mam, ale za to porównywałam sobie aoh i cień cappuccino i wyszło mi niemalże identiko z tym, że kapuczinowaty daje ciut więcej pigmentu i śmiem twierdzić, że tworzy jeszcze większą taflę bez drobin Ostatnio mój duet do doświetlenia to baza z HW i na to właśnie kapuczino- takiej idealnego efektu imitującego "mokre kości policzkowe" jeszcze nie miałam
Powiadasz?
Muszę spróbować
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dla mnie najjaśniejsze są stanowczo za ciemne, a mimo że jestem blada to do tych najbledszych mi sporo brakuje...
Zresztą ile ja razy słyszałam/czytałam że coś jest prawie białe, biegłam z nadzieją, że wreszcie będzie coś odpowiednio jasne a tu zonk 3 tony za ciemne
Nie ogarniam jak tak można mieć
Na swojej twarzy nie trawię zbyt jasnego podkładu
Bez urazy oczywiście bo wiem że innym dziewczynom to pasuje i wygląda ładnie.
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Btw macie jakiś zamiennik lip lacquer z circusa circusa ?
Dwustronne błyszczykopomadki z WTLV z Catrice - ale jednak różnią się kolorami od CC - ja mam najjaśniejszą i jest to najpiękniejszy odcień czerwieni jaki w życiu widziałam (paprykowy, gdy czerwień CC to malina) oraz najciemniejszy - już prawie buraczek a CC to taki amarantowy róż.
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Hej, ciągle was nadrabiam, jestem na 53 stronie ale trafiłam na moment gdzie mówicie ile macie kredek więc ja mam 97, tych do brwi i ust nie licze.


Emilka

Pandorzyca
fajnie szukałam go dzisiaj
Nie musiałaś od razu kupować wszystkich dwóch
Chociaż nie wiem czy dałabym ponad 20 zł za pędzel z essence...
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-03-30 o 21:43
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora