Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-17, 09:33   #4792
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
mi sie same z siebie tak trzymaja bez lakieru heh... a gladkiego ponego zazdroszcze bo ja ... tam gdzie facet ma zakola mam baby hair i zle wygladam i sie czuje kiedys moj eks (ten slynny W. z uczelni) powiedzial mi ze lysieje wiec juz nie robie tego ponego

WoW to boooskie ombre ja gdyby nie to ze sobie obiecalam zero farby, czasem sobie popatrze w rossku na farby ale to raczej tylko pod tym wzgledem: jakie te malolaty glupie, 15lat i farbuja wlosy to napewno bym ombre zrobila jasne a tak sie pomecze jak jelopek
NO mi ogolnie też, ale czasem nie chcą się układać (bo mam sporo takich 5 cm spaleńców) i wtedy je uklepuję lakierem też mam baby i tek uklepuję lakierem afacet głupoty Ci gadał -łysieć to może co najwyżej on

Ja też oglądam, nawet doradzam koleżanką bo ja sporo tego przerobiłam ale samej mnie kompletnie nie kuszą
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Drugi zalacznik jest dla Kat- moja fryzura z dzis
Wow boska pokaż jak wyszła u Ciebie i zdradź jak to zrobić
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho?? Żałoba narodowa?
Nooo.... byłam wczoraj w takiej mijscowej strefie kibica, jak padł ostatni gwizdek nagle zrobiło się tak cicho... I dalej mam wrażenie, że jest tak żałobnie no ale cóż, stało się. I tak większą rozpacz to chyba Rosjanie mają
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora