Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 17:57   #2154
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
Wielkopolska, 40 km od Poznania ze wsi pochodzę.

on myślał, że ja już mam całe naturalne
Eee to nie aż tak daleko ode mnie -jakieś 200 km też jestem ze wsi i tu jesieni ani widu, ani słychu
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Tez bym walnela, niestety bede zabiegana i jutro i przez caly nastepny tydzien, a ciekawosc mnie zzera. Moje obserwacje: Po splukaniu wlosy sa takie specyficzne w dotyku, wydaje mi sie, ze nalozone na wlosy beda dawac efekt puszystosci. Mankament: zelatyna po prostu smierdzi - w koncu pozyskiwana jest z resztek zwierzecych...
niestety, ale podobno i tak mniej niż l-cysteina dziś na kręconowłosym ktoś pisał, że na niskoporowatych włosach może puszyć
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Zrobiłam foty i wklejam.

Tu jest post z wczorajszymi kłaczkami: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2109

A w załącznikach dzisiejsze.

Wydaje mi się, że widać różnicę.
Oj widać widać super, mówiłam, że przesuszone lekko były -brakowało im czegoś po prostu
Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Tak się napaliłam na laminowanie włosów..wpadam do kuchni,. grzebie w szafce.. a żelatyny BRAK No i się zdenerwowałam. A nie pójdę już do sklepu bo nałożyłam oliwę na włosy. Właśnie. Robię mały eksperyment. Zastanawiałam się dzisiaj co nałożyć na włosy. No i ta oliwa.. ale samej nie chciałam. Więc nałożyłam pod nią krem do rąk z aloesem Jak na razie w dotyku milutkie..Nie wypadają Więc będzie ok
YYYYyyy zapomniałam kupić żelatyny lecę do kuchni!

PS dziewczyny, pamiętacie jak pisałam, że będziemy mieć psa? To już jutro i już mi się go odechciało
tzn. bo podwórko nieogrodzone, teściowie zaraz na urlop jadą i będę musiała się martwić i łazić z anim, by na ulicę nie wypadł (a metr od bramki mamy drogę po której pędzą tiry i ja już mam przed oczyma najgorszy scenariusz....
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-08-09 o 18:00
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora