Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-26, 21:04   #2309
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulitka88 Pokaż wiadomość
Dziękuję Exclusivee, poczytam o tym więcej w takim razie, mam nadzieję, że jakaś płukanka z octem wystarczy, bo do świąt nie zadążę już zamówić żadnego specyfiku z neta
Dziewczyny, a powiedzcie mi jeszcze, te które stosowały Elgon, ile powinnam mieć saszetek na włosy długości ok. 30- 40cm? Na allegro jest napisane, że na długie włosy ze 3 saszetki, więc zakupiłam 3, nie wydaje mi się, by potrzebne było więcej, bo kto by z tego wtedy korzystał, trochę nieopłacalny interes to byłby, skoro można troche dołożyć i u fryzjera zrobić odbarwianie Jeszcze 3 dni i do dzieła

Ja ostatnio uzywalam elgonu wyplukiwalam go szamponem oczyszczajacym przeciwłupieżowym Renee blanche. Ogolnie nic Ci nie doradze bo zawiodlam sie na tych dekoloryzacjach. Robilam je az 3 razy i za kazdym razem wlosy ciemniely. Najlepiej mi rozjasnily sie wlosy po chantalu, ale co z tego... Po tym jak polozylam jasna farbe wlosy mi automatycznie sciemialy. Strata czasu, nerwow i pieniedzy na szczescie wlosy az tak mocno nie ucierpialy....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując