Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 11:18   #1100
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dużo osób poleca ten odcień revlona, to w końcu ruszę swój tyłek i przejdę się po próbkę. dla mnie Infinite Matt też jest za ciemny, pisałam, że go muszę rozmieszać z czymś jaśniejszym ale odcień jest super, taki szarawy.
podkład nakładam albo palcami, albo pędzlem, ale wydaje mi się, że najlepszy efekt osiągam jak do delikatnie wklepuję opuszkami.

jak Ci nie spasuje, to zawsze możesz jakiś ciemniejszy mieszać właśnie z tym podkładem (dziwię się, że nie jest on dostępny w drogeriach). od siebie jeszcze dodam, że lubi podkreślać suche skórki ale odcień jest najjaśniejszy z tych, które miałam okazje przetestować.

EDIT: a tutaj Buff wydaje się ciemny... http://no-to-pieknie.blogspot.com/20...ada-twarz.html
spróbuj wilgotną gąbeczką. Ja tak nakładam i jakoś lepiej wchodzi w skórę, jest większe krycie, ale jednocześnie nie ma efektu maski (ja moczę gąbeczkę, odciskam z całej siły w papier toaletowy, albo ręcznik papierowy). Tylko też musisz znaleźć swoją gąbkę. Jak zaczynałam z gąbeczkami to kupiłam sobie najpierw 4 za 5 zł na allegro, były boskie. i poszłam za ciosem, kupiłam w SuperPharm za 15 zł takie wielkie opakowanie i szczęsliwa wrócilam do domu, a w domu masakra. Totalnie się różniły i były do d....

Pamiętaj, że to zdjęcie, przekłamanie zawsze jest! :P Najlepiej idź po tą próbkę :P możesz też spróbować 110 Ivory z Revlon CS, ale on ma już żólte tony .
Ja nie lubię mieszać podkładów, bo uważam, że mogą na siebie źle wpływać...


A na temat... Czy któraś próbowała tej maskary WATERPROOF Coat? Bo jestem trochę ciekawa i zastanawiam się czy po nałożeniu jej coś się zmienia w samym wyglądzie rzęs? Skleja? Pogrubia? Czy jest zupełnie nieszkodliwa "wyglądem"?
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując