Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-09, 13:30   #4278
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Nie obrazajac nikogo - mi sie tez tak wydaje.

I z tego co pamietam, ogladajac rozne programy urodowe w tv , ze wieksza czesc wypowiedzi kosmetologow czy dermatologow odnoszaca sie do CODZIENNEGO zluszczania byla wypowiadana glownie w kontekscie kwasow. A przeciez kwasy mozna uzywac codziennie jak ktos sie uprze, natomiast peelingi w moim odczuciu maja dzialanie dorazne, mechaniczne.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------



A od dawna stosujesz takie zluszczanie? Czy to sa dopiero Twoje pierwsze razy z takim zluszczaniem?

Kurde, ale kusisz tym ekstraktem
złuszczania stosuje od jesieni ale to był kwas mlekowy, potem miałam pierwsze serum z wit C; od 3 tygodni próbuje z kwasem salicylowym ale kiepskie efekty;
ekstrakt to od ponad tygodnia; co do ekstraktu to mam go pierwszy raz i sama jestem zdziwiona tym co widze w lustrze; mam marki Calaya; mam też serum z wit C juz drugie i wiem co ono robi; miałam jesienią retinol i dodawałam do kremów; teraz mam w lodówce kolagen morski , kwas glikolowy i stoją nieotwierane bo ja stosuje rzeczy po kolei;
ekstrakt zrobił na mnie największe wrażenie po retinolu, który tez mi wygładził cere i zwęził pory; ale 10ml ekstraktu to ok 5zł a 10ml relinolu w formie palmitynianu to 20zł, no to ja wolę ekstrakt, chociaż do retinolu wróce jesienią.;
w tygodniu zamówię butelkę 100ml bo juz połowa z 10ml mi została
proponuje poczytać, ba ja jestem bardzo zadowolona a są jeszcze inne ekstrakty

Edytowane przez annajustyna
Czas edycji: 2015-02-09 o 13:39
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując