Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-12, 06:25   #3352
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziekuje kochana

Ja mam cala szuflade starych maskar, wiec mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc sztuka za sztuke, z takim rabatem to chetnie przetestuje puder MicroSmooth i moze jakies inne kolory atramentow do ust niz Peony. Chomikuje te maskary z nadzieja, ze znow bedzie akcja z miniaturkami Clinique

A pedzle sephorowskie sa warte uwagi?

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------





Ja nie wiem czy maile rozsylaja, czy moze gdzies na FB jest info, kolezanka mi dala znac Co planujesz kupic?
Ja też A w ogóle kiedyś nie musiałam w ogóle oddawać żadnego kosmetyku, a dostałam rabat.

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Z pędzli S. mam nr 50 i jestem zadowolona. Kupiłam rok temu na tej promocji. I mam ten duży 30, kiedyś byłam zachwycona, teraz uważam, że jest odrobinkę za duży, ale nadal używam.
I jeszcze mam 45, fajnie nakłada się nim podkład, ale używam też do pudru sypkiego i wtedy tak wciskam w skórę kosmetyk.

A teraz to przydałby mi się do bronzera jakiś, coś polecicie?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora