Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-27, 21:37   #699
agata1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 15
Wyślij wiadomość przez ICQ do agata1 GG do agata1
Dot.: Pierwszy kolczyk w pępku

CZeść dziewczyny!!ja miałam kolczyk w pępku 3 razy a przekłuwane o wiele więcej.z doświadczenia moich koleżanek uważam że kosmetyczki robią okropnie kolczyki.a szczególnie wtedy gdy pistoletem.czytałam w jakiejś gazecie i w studiu piercingu że robienie pistoletem jest zakazane!!!!!kolczyki robiłam sobie sama(i nie tylko sobie)trzeba dobrze naciągnąć skórę-tak by było jak najmniej żyłek pod nią i trzymać w jednym miejscu bo jak sie zmienia sposób trzymania to zaczyna to boleć;-(co do spadania skóry czy tesh zmniejszania sie jej w miejscu gdzie jest kolczyk to zależy to czy kolczyk sie przyjął i czy nie jest żle wymierzona odległość dziurki.jak sie robi samemu to zawsze można przerwać jak zaboli(o ile sie ktoś nie boi widoku igły).kolczyk można włożyć każdy byle byłaby ta rurka ze stali.jak jakies pytania macie w sprawie kolczyków to napiszcie do mnie prettys@vp.pl pozdro i całuski
__________________
agatka
agata1 jest offline Zgłoś do moderatora