Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-05, 18:20   #370
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Wlosy na rekach-czy wydepilowac??

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
hm.. przedstawie wam co na ten temat mysli pewien mężczyzna, z góry przepraszam za przekleństwa, ale tok rozumowania tego Pana mnie rozbraja, stanowczo go popieram! Twierdzenie ze golenie wlosow gdziekolwiek jest higieniczne jest conajmniej glupie, mimo to popieram depilacje ale ze względów ESTETYCZNYCH.

""Gdy zapytasz przeciętną dupę, dlaczego goli sobie włosy łonowe, odpowie ci, że tak jest estetyczniej, poza bardziej higienicznie.
Po takiej odpowiedzi możesz jej spokojnie ***nąć w pysk. Za głupotę.
Nie wiem, kto wymyślił, że golenie ****y równa się dbaniu o higienę. Jest wręcz odwrotnie! Włosy na cipie nie są tak dla jaj, bo matka natura chciała nas w****ić. One stanowią barierę ochronną dla narządu płciowego, w miarę skutecznie zatrzymują bakterie chcące się dostać do szparki. Nie od dziś wiadomo, że lekarze często nie tylko nie zalecają golenia wzgórka, ale i sugerują ograniczenie chodzenia w stringach, a to dlatego, że tak jak przy normalnych majtkach pot spływający po ciele rozchodzi się po materiale równomiernie, tak w przypadku stringów koncetruje się wszystko na jednym cienkim pasku i brudy łatwiej dostają się zarówno do dupy jak i cipy.""

Z blogu Kominka
W takim razie włosy pod pachami i na nogach tez stworzyła natura "po coś", więc chodźmy naturalnie obrosniete, to będziemy zdrowe i ekologiczne...Nie używajmy tamponów i soczewek kontaktowych, bo to niezdrowe i nienaturalne.
Wg mnie jesli komuś jest dobrze jak jest "zarosnięty" - odpowiada to jemu i partnerowi, i nie zabija otoczenia latem ...to niech sobie tak chodzi....A ja wolę na gładziutko i pachnaco
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując