Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-10, 18:51   #3433
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Buczuś rób te fotki
A ja nie umiem przytyć dziś pożarłam dwa obiady....podwieczorek u mamy, pocisłam teraz kanapka i moja waga nie drgnie wszystko mi z....leci. A tak ze 3 kg na plus by sie przydało bo sie n twarzy zapadam a o biuście nie wspomnę. I jeszcze trochę to taka wsysniętam zostanę i będę z tych wysuszonych
weź ode mnie ode mnie za ...darmo oddam

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dome wspominałaś kiedyś coś o lipolizie. Próbowałaś zbadać temat u swojej lekarki ? Je troche poczytałam. Niegłupie się to wydaje nawet.Jedyne co to niespójnosci jeśli chodzi o cene. No i nie ustaliłam do końca jaka jest róznica pomiędzy lipolizą iniekcyjną a smartlipo czyli lipolizą laserową. Co jest lepsze. Z tego co sie zorientowalam to laserowa to jednorazowy dosc duży wydatek i ma sie spokój, a iniekcyjna to zabieg rozłożony na raty jakby w odstępach miesiecznych. Kilka centymetrów w talii chętnie bym zgubiła.
Masimko - sprawdzałam. Zdecydowanie smart - lipo, sluży do modelowania sylwetki, nie dośc, że usuwa tłuszcz to jeszcze poprawia stan skóry, a żaden inny zabieg tego nie oferuje Niestety jest to zabieg DO MODELOWANIA sylwetki, a nie odchudzenia np. znacznego Lipoliza poza tym nie na wszystkich działa A smartlipo - na wszystkich Oprócz grubasów

buczka ... holly shit
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-10 o 18:54 Powód: buczka
dome jest offline Zgłoś do moderatora