Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-27, 16:08   #1051
Angel 22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witam dziewczyny
na Wizażowe forum poświęcone kosmetykom Ziai trafiłam jak większość z WAS ostatnimi czasy w poszukiwaniu informacji na temat miejsc gdzie można nabyć nowość ww. firmy a mianowicie BLOKER!!!
Po przeczytaniu opinii na KWC postanowiłam "ruszyć w miasto" i nabyć to cudo, pomimo iż nie używałam wcześniej ani Antidralu ani Etiaxilu - z uwagi na liczne informacje o podrażnieniach skóry (alkohol w składzie) a nawet odbarwień skóry i ubrań.
Nie ukrywałam nie było łatwo, w moim ok 30 tyś. mieście z ok. 20 aptekami budziłam a raczej "obiekt mojego pożądania" ogólną konsternację personelu aptek. Nawet w sieci aptek DoZ w odp. na pytanie czy istnieje możliwość zamówienia pani odrzekła że w spisie ma tylko anty-perspirant Sensitiv.
Zrezygnowana postanowiłam przyjrzeć się bliżej aptekom partnerskim i sklepom ze strony ziai. Z uwagi na brak info. o moim mieście podzwoniłam do kilku placówek handlowych w Poznaniu (gdzie mieszka mój pomocny Dobry Duszek) i ZNALAZŁAM. Gdzie info poniżej
Jednak w pt podczas zakupów w miejscowej drogerii spytałam od niechcenia ekspedientkę o anty-perspirant Ziai odrzekła: " Mamy tylko Bloker" i zakupiłam w cenie 6,60 zł.
Więc dziewczyny z mniejszych miast odwieźcie dobrze zaopatrzone, duże i nie sieciowe drogerie w swojej miejscowości tak jak ja.

Cytat:
Napisane przez Lady Skejt Pokaż wiadomość
Wie może ktoś, gdzie w Poznaniu, Luboniu lub okolicach znajdę bloker Ziai? Mieszkam w miasteczku pod Poznaniem, dzisiaj pochodziłam po aptekach i nigdzie nie ma. Ręce mi już opadają....
Bloker Ziaja POZNAŃ
sieć drogerii "Królik i Zając"
- ul. Szamarzewskiego 24 JEŻYCE ( tu dzwoniłam i mieli na pewno)
inne placówki w Poznaniu nie jestem pewna nie sprawdzałam!!!
- ul. Owidiusz 36/1
- os. Jagiellońskie 121

Ps mam nadzieję, że pomogłam choć tobie Lady Skejt
Angel 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując