Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Differin - mam dosyć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-11, 18:38   #623
HappyMe
Przyczajenie
 
Avatar HappyMe
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żnin
Wiadomości: 13
GG do HappyMe
Dot.: Differin - mam dosyć

Byłam dzisiaj u dermatologa. Zapisał mi antybiotyk - Tetralysal - oraz własnie Differin. Mam raczej tłustą cerę. Stosowałam już wiele preparatów mających właściwości wysuszające, mając nadzieję na jakąkolwiek poprawę. Bez skutku. Gdy wykupiłam dziś w aptece Differin, nabrałam nadziei... Jednak później zaczęłam czytać Wasze opinie na temat tego leku. I prawdę mówiąc troszkę mnie one przybiły... Większość osób pisze, że na początku stosowania, ich twarze zaczynają wyglądać o wiele gorzej, pojawiają się nowe bolące pryszcze, itp. Moim największym problemem są do tej pory podskórne grudki. (nie wiem, jak to nazwać). Okropnie bolą. Po jakimś dniu wytrąca się z nich ropa.
Szczerze mówiąc, po przeczytaniu Waszych recenzji, zaczęłam bać się używania tego specyfiku. Już teraz mam dosyć wyglądu niektórych miejsc na swojej twarzy, a co to będzie, jeśli to wszystko się rozprzestrzeni?
Mam jednak cichą nadzieję, że antybiotyk (z tego, co wiem, dość silny) coś na to też zaradzi.. Oczywiście na efekty trzeba będzie czekać, ale łudzę się, że w końcu wygram walkę z pryszczami...
Pocieszcie jakoś...
__________________
HappyMe (:
HappyMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując