Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 13:23   #676
ania_28
Przyczajenie
 
Avatar ania_28
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

JAK WYGRAŁAM Z CELLULITEM?
mam 30 lat, jestem raczej szczupła, waże 54 kg przy 170 cm a z cellulitem na nogach wygrałam mimo, iż wydawało mi sie to nie do osiągniecia w warunkach domowych. Wymagało to troszke cierpliwości bo efekty nie były widoczne w kilka dni lecz w kilka miesiecy no i systemtyczności.
Nie ćiwczyłam bo jestem na to za leniwa za to codziennie smarowałm sie serum antycellulitowym Eveline. NA to wkładalam spodenki z neoprenu kupione na allegro i przez 1,5 godziny robiłam wszystko to co musialam zrobić: porzadki, spacer, zakupy. Bez tracenia cennego czasu fundowałam sobie zabieg niczym u kosmetyczki. neopren działa rogrzewająco jak folia aluminiowa przez co krem czy serum intensyfikuje swoje działanie. To samo robiłam z brzuchem który stracił toche na jędrności - serum i pas neoprenowy+ 1,5 - 2 godz. codziennego wysiłku PO ok 4mies. takich "zabiegów" brzuch mam jak nastolatka. I jeszcze jedno - wyeliminowalam ze swojego menu wszytskie fastfoody i jedzenie typu instant, gorące kubki i tego typu rzeczy, jem tylko to co sama sobie przygotuje, soląc jak najmniej. Sol zatrzymuje wode w organiźmie i jest też sprawcą cellulitu. Nie pije kolorowych wód, jem malo słodyczy. Pije za to dużo wody mineralnej i zielonej herbaty. Polecam sposób wszystkim zagonionym kobietom.:ehem:
ania_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując