Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 08:43   #1348
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

mam pytanie. straszliwie przesuszyły mi się włosy, do tego stopnia, że zrobił mi się jeden kołtun, co prawda malutki, ale nie daje rady go póki co rozczesać. nigdy wcześniej nie miałam problemów ze sklejonymi włosami, nie tak dawno byłam u fryzjera podciąć końcówki i od tamtej pory wszystko było ok, cieszyłam się, że wreszcie się nie puszą itd. wiem, że izotek zatrzymuje proces przetłuszczania się włosów, ale mi ten horror pojawił się od połowy włosów w dół, a włosy mam do łopatek. spróbuję jakoś wzmocnić pielęgnację, ale nie bardzo wiem czym skoro już wcześniej używałam kosmetyków tylko i wyłącznie nawilżających ...
któraś z was miała może taki problem ?
Ja mam bardzoooo suche włosy, które pod wpływem kuracji zaczęły wypadać, ale kołtunów nigdy nie miałam Może azzis ma rację Może faktycznie coś Ci się przykleiło-jakaś smaczna guma balonowa ;-) Jeśli nie to spróbuj delikatnie rozczesać. Ja na swoje suche włosy stosuje maskę regenaracyjną do włosów suchych i zniszczonych Dove. Bardzo fajnie wygładza i regeneruje włosy
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora