Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-22, 21:31   #1797
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
ja miałam odwrotnie mnie dermatolodzy wymęczyli

co do peelingu ( mówię o Isis-Glyco) zakupiłam
pierwsze 2 dni po 15 minut dalej na cała noc,tak jak w ulotce,mnie tez powysypywało,ale tak powinno być bo twarz sie oczyszcza,ale kończe w czw równo tydzień i powróce na jesien bo słońce juz prazy, myslę,że warto przebarwienia minialnie,ale znikają,szkoda,że wczesniej nie zakupiłam teraz na mikrodermobrazję i powiem swojej kosmetyczce co stosowałam ciekawe jaka będzie jej reakcja

ja mam znowu problem jeśli chodzi o krem na dzień,wszystkie z filtrami mnie uczulały,zna ktoś może cos z filtrem godnego polecenia w dość przystepnej cenie 30-35 zł?dla cery bardzo wrazliwej/tradizkowej?poratujcie mnie
to u mnie przebarwienia zniknęły po tca, teraz walczę z nierówną skórą
Ty walczysz z przebarwieniami czy też "dziurkami"?
Co do kremu z filtrem to nie pomogę, bo sama nie używam, zawsze staram się opalić buzię, dlatego nie stosuję takich kremików. Moim dzieciaczkom smarowałam buźki tym: http://www.amaranti.pl/images/dermed...ul_60uva_b.jpg ale nie daję gwarancji że Ciebie nie uczuli, choć pisze na nim że zawiera najnowszej generacji filtr fizyczny i wyklucza ryzyko uczuleń, podrażnień, więc może spróbuj, mój synek jest alergikiem i nic mu nie jest po tym kremiku, więc myślę że Cię nie uczuli. cena jego jest od 32 do 39 zł, ale może w internecie taniej znajdziesz
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując