Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-26, 22:20   #1379
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Basia wywalimy Cię z wątku
Dlaczego tak mało? Mogłabym Ci wszystko zabrać
Jak oceniasz odżywkę HE i szampon Timotei?I cement?Kusi mnie strasznie ostatnio
I jeszcze jak sprawuje się krem do rąk Isany?

No tak, nawet do Twoich zapasów mi daleko
Odżywka HE jest niezła, może nawet lepsza od niebieskiej którą bardzo lubię i zużyłam kilka dużych butelek; nie obciąża ale jednak cudów z końcówkami nie robi. Moje są lekko przesuszone i czasem trochę się rozdwajają bo właściwie codziennie używam suszarki.
Szampon Timotei jest ze mną dopiero od tygodnia ale sprawuje się przyzwoicie, myje i przy tym ładnie pachnie. I co dla mnie ważne, nie jest perłowy(te powodują szybsze przetłuszczanie i obciążają).
Cement jest świetny. Rzeczywiście chroni włosy, są po nim bardziej elastyczne i fryzura lepiej i dłużej się trzyma(używam go szczególnie wraz z lokówko-suszarką).

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Jak oceniasz lakier i piankę z Wellaflex?
Bardzo dobrze. Nawet już mam kolejną piankę z zapasie. Jak uzywam jej na mokre włosy i suszę to dodaje trochę objetości i włosy lepiej się układają. Jednak konce mam lekko przesuszone więc w tę ochronę przed mega gorącym powietrzem do końca nie wierzę

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
sleepy jaki zbiorek szczególnie wrażenie zrobiła na mnie częśc pielęgnacyjna do twarzy cudo!
jak sprawdzają się kremy z Iwostiny, m.in ten intensywnie nawilżający? nakładasz go na dzień czy na noc? a ten krem do stóp z AA dobry jest? jak pachnie?
Dziękuję.
Kremy Iwostinu baaardzo lubię. Zużyłam po kilka tubek i ciągle do nich wracam. Mam suchą, alergiczną skórę i niestety nie wszystkie apteczne kremy się u mnie sprawdzają. Iwostin służy mi lepiej niż niektóre kremy Vichy, LRP itp.
Intensywnie nawilżający ma całkiem lekką konsystencję jak na krem do cery suchej ale bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania, co bardzo ważne dla mnie: nie daje mocnego matu, skóra się po nim nie ściąga. Używam go tylko na dzień bo ma filtr i dobrze się na nim trzymają minerały, na noc lubię coś treściwszego, tłustszego.

Krem AA jest całkiem zwyczajny. Zmiękcza skórę stóp, delikatnie pachnie różami.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przecudowny zbiór! zabrałabym niemal wszystko


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy ja kiedyś dojdę do takiego ładu
Nieprędko

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Fajny
Możesz napisać jak sie sprawują Iwostiny oraz coś o kremie z mocznikiem Istany, czy on faktycznie "pachnie" landrynami?
Krem nawilżający opisałam wyżej a lipidowy nizej
Natomiast tłusty jest moim wybawieniem gdy potrzebuję odżywczego kompresu przy podrażnionej skórze, znakomicie koi, zmiękcza i wygładza oraz regeneruje gdy mam ataki alergii a skóra mnie piecze/swędzi/jest zaczerwieniona.

Krem Isany jest gęsty, dobrze nawilża. Moim zdaniem pachnie dziwnie, trochę landrynkowo, choć mi ten zapach przypomina jakieś lekarstwo

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Powiesz mi coś więcej o kremie lipidowym Iwostin? Nawilżający mam i jest zbyt lekki dla mnie I chciałam kupić ten lipidowy. Jak się zachowuje na skórze?
Lipidowy krem jest trochę bogatszy niz nawilżający ale nie tłusty. Całkiem fajnie nawilża i uelastycznie skórę, Na początku stosowania byłam nim zachwycona, potem troche mi przeszło i nie wiem czy kupie go ponownie czy poszukam czegoś innego.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Bardzo fajny stan

Jak sie sprawuje Body Gloss Palmersa? Ostatnio za mną chodzi i ciekawa jestem opinii.
Dzięki.
Body Gloss nie używam na codzień bo jest błyszczący, Smaruję się nim na jakieś wyjścia, imprezy, szczególnie nogi, dekolt itp. Daje taką fajną białą poświatę i mocno pachnie kakao co mi akurat średnio się podoba.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ładnie

Jak oceniasz maski Dolivy? Którą wolisz? Jak sprawuje się woda do włosów Isany? Gdzie można dostać body glossa Palmersa?
Maski Dolivy juz kiedys miałam i byłam zadowola więc do nich wróciłam. Są całkiem fajne, odżywcze ale dla mojej suchej skóry niewystarczająco nawilżające.
Body glossa mam z uk.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując