Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-22, 14:08   #2906
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Dekolt w zaskórnikach i krostach. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Ines 90 Pokaż wiadomość
Ale pewnie nie używasz codziennie? Ja też używam czasami masci z wit. A po kwasie dla szybszej regeneracji skóry, ale ponoć przy stosowaniu kwasów możliwość zapchania jest znikoma. Chociaż pewnie uzywana codziennie zrobiła by więcej szkody niż pożytku.

A jak wyglądają zmarszczki po słoneczne? Czym się różnią od tych zwykłych? Poważnie filtr redukuje zmarszczki? To, że działa przeciwzmarszczkowo to wiadomo ale, że je usuwa?
Uzywam różnie, czasem miesiac codziennie, czasem raz w miesiacu. Używałam też do odzywiania przesuszonej skóry, kiedy nie uzywałam kwasow i żadnego "zapchania nie bylo.

Nie wyśmiewaj się, skoro nie zrozumiałaś o co mi chodzi. Miałam przesuszoną słoncem skórę i wtedy pojawiały się mimiczne, drobne ''zmarszczki ''(skóra nie była, gładka napieta... Wiesz jak wyglada przesuszona skóra?) , które "usunęłam" nawilżeniem. Zapobiegawczo stosuję filtry i wiecej takich problemów nie miałam.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-10-22 o 14:09
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora