Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-22, 10:57   #3988
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez DawnSeeker Pokaż wiadomość
Bardzo słabo u Ciebie z warzywami i zdrowymi tłuszczami (jakieś orzechy, awokado, pestki?)
Czesto robie taka salatke na kolacje - warzywa na parze (brokul, fasolka szparagowa), jajko na twardo, tunczyk lub inna ryba, pomidor (dekoracja byc musi) i do tego wkrajam awokado oraz robie sos vinaigrette z oliwa z oliwek. Tylko, ze akurat popsul nam sie parowar i jeszcze jestem w trakcie wyboru nowego modelu (chcialam tefal vitaminea, ale nie ma go w sprzedazy), wiec chwilowo tych salatek nie ma. Nawet moj Tz je uwielbia, choc on lubi jak jest tam jeszcze makaron, wiec robie mu osobno do salatki, bo ja na redukcji nie chce jesc makaronu wieczorem.

Poza tym jadam musli 4 orzechy, ale teraz przerzucilam sie na platki owsiane. Pomysle by dodac jakies orzechy do sniadania jutro. Mam w domu wloskie, inne musialabym pojsc kupic.

Do warzyw kupilam tez teraz tarke elektryczna moulinex, wiec bedzie wiecej tartych surowek w diecie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując