Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 20:59   #2528
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
zd. 1) 054 semilac
zd. 2) 022 semilac
zd. 3) no name na żelu
zd. 4) 022, 023, 132 semilac
ale czaderskie

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Piękne ale ten wzorek na drugim zdjęciu to mi się taaak podoba a nie mogę go jakoś ogarnąć



9. No niestety z taką płytką nie wiele da się zrobić. Ani to na kwadrat na krótko, ani na okrągło.... Dobrze by było żeby zapuściła swoje długie i to na żelu i to by płytkę troszkę zwęziło i wysmukliło. Też dziś miałam taką klientkę... na pierwszym foto no i za dużo zrobić nie mogłam. Na szczęście Pani zdawała sobie sprawę że nie wiele tu podziałamy i chciała generalnie samą hybrydę żeby to tylko wyglądało estetycznie



Ooo faktycznie podobne.

Jak już wyżej pisałam pierwsze zdjęcie to dość problematyczna płytka bo Pani kopie w ogródku :P Semilac 102 i 130. Na drugim to cherry berry Semilike ale wkurzający bo jest taki jak szkło, transparentny i nawet nie ma na jaki podkład go nałożyć
Ta Pani ode mnie też nie oczekuje cudów, była pierwszy raz i już umówiła się na następny, a od niej doszły mi 3 nowe klientki Następnym razem będę próbować z żelem zobaczymy

Twoje prace jak zawsze piękne i staranne, a ten kolor faktycznie jakiś taki dziwny jest
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora