Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-26, 15:01   #4369
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Są tu dziewczyny, ktore używają mineralow? Bo ja ostatnio zamowilam sobie AM mam nadzieje że u mnie się sprawdza, bo po podkladzie, ktory aktualnie używam wychodza mi chyba nowe pryszcze ale moze to jest spowodowane tez dlugoscia trzymania podkladu na twarzy dzisiaj mialam go 13h niestety. Sama już nie wiem.
Podobnie jak Patryka, używam od dłuższego czasu (kilka lat) minerałów, każda próba zmiany podkładu na "tradycyjny", płynny, kończyła się pogorszeniem stanu cery. Niestety u mnie silikony i inne oblepiacze skóry szybko powodują armagedon na twarzy. To niestety tyczy się też filtrów. Po osławionym matującym Vichy już po kilku godzinach miałam wysyp mniejszych i większych pryszczy - coś musiało mnie w nim porządnie podrażnić... Że nie wspomnę o przyspieszonym przetłuszczaniu. Nie wiem, czy podrażniają mnie same filtry chemiczne czy też inne składniki kosmetyków z nimi.
Minerały to jedyne wyjście dla mnie, jeżeli chodzi o regularny makijaż. Większość roku używam pudru z filtrem z kolorówki (na bazie UV Protection Base), na lato mam jakiś japoński czy koreański puder z SPF50, już o nim pisałam, jak go odgrzebię to wrzucę nazwę bo nie pamiętam
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora