Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-25, 22:06   #4735
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot

staram się pokazać wam moją kolekcje inglota, ale pierwszy raz wysyłam tu jakieś zdjęcia, więc jak nic się nie pojawi to wybaczcie

Opisze tylko pierwsze i trzecie zdjęcie bo w drugim są cienie niedostępne już bo w starej formule
zdjęcie 1
65 - najczęściej używany przeze mnie jako cien bazowy, to jest coś miedzy matem a perłą ale tak delikatną że prawie nie widać... taka jakby satynka
71- średni brąz z drobinkami (dużymi...)
89 - ceglasty, jak dla mnie średni
102 - bogate złoto, delikatne drobinki
393 - w rzeczywistości wpada troche w brzoskwinie ale na oku nie widać(dobry rozświetlacz)
145 - brąz ze złotymi drobinkami
361 - matowa ciemna brzoskwinia albo koral, bardzo napigmentowany
407 - jeden z ulubionych, brzoskwina ze złotym połyskiem
401 -znów ulubiony trudny do określenia jasny brąz z szarością i nutą fioletu, piękny
103 - jasne złoto, z delikatnymi drobinkami, bardzo ładnie odświerza spojrzenie
423 - ciemny brąz, z nutą fioletu, zimny odcien, bardzo fajny kolor

zdjęcie 3
144 - piękny ciepły róż z drobinkami delikatnymi pięknie wygląda z tym 445
489 - róż z drobinkami, jak dla mnie troche ich za dużo, gdyby ich nie bylo był by świetnym różem do policzków
445 - ciepły średni fiolet
399 - na pierwszy rzut oka podobny do 401 z pierwszej paletki, ale ma więcej fioletu i różu a po nałożeniu na powiekę wyglądają już zupełnie inaczej, także jeden z ulubionych
27 - niby brzoskwinka ale mało pigmentu, trudno uzyskać kolor, na oku widać tylko rozświetlenia

Pomadka 112 - chciałam kolor nude niestety o ile kolor mi się podoba to ma ona niechciane drobinki i wysusza usta (zawsze muszę pod nią mase jakiegoś balsamu nałożyć)

róż 84 - (dostałam w prezęcie) troche ciemny, ceglasty, na szczescie jestem brunetką i całkiem niezle się spisuje

PICT0372.jpg

PICT0371.jpg

PICT0376.jpg

PICT0378.jpg

Edytowane przez CharlotteInWonderland
Czas edycji: 2011-01-25 o 22:30 Powód: dodanie opisu do zjdjęć
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora