Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-01, 17:19   #1645
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Miss super zakupy, prosze coś więcej napisac mi tu o audrej kosmetykach
Dziękuję Jeśli chodzi o Aubrey to jeszcze za dużo nie powiem, bo używałam ze dwa razy. Zachwyciły mnie składy Na przykład krem-żel do mycia twarzy zmywa znakomicie, a ma w sobie substancje pielęgnacyjne jak dobry kremik.
Najlepsze jest to, że kupiłam te rzeczy na wyprzedaży ze względu na datę ważnośći do końca maja lub lipca, ale zawsze jest odrobinę zawyżana, a i tak to w miesiąc-dwa zużyję. I np. krem z liposomami na noc kosztował 15zł zamiast 119
A zobacz, jaki ma cudny składzik, podejrzewam, że mógłby nawet goić rany, a jak musi na zdrową skórę fajnie wpływać:
Skład (INCI):INGREDIENTS INCI: Butyrospermum parkii (organic shea butter), aloe barbadensis (organic aloe) leaf juice, rosa rubiginosa (organic Rosa MosquetaŽ) seed oil, oenothera biennis (organic primrose) oil, glycerin, lavandula angustifolia (organic lavender) flower extract, glycine soja (soybean) oil, aloe barbadensis (aloe) leaf extract, aqua, phospholipids (moisturizing, humectant and vitamin liposomes), tocopherol (vitamin E), sodium PCA, panthenol, sodium hyaluronate, retinyl palmitate (vitamin A), ascorbyl palmitate (vitamin C), arginine, glycine, lysine, proline, xanthan gum, lecithin, alcohol denat., thioctic (alpha lipoic) acid, chondrus crispus (carrageenan), citrus grandis (grapefruit) seed extract, tocopheryl acetate (vitamin E), hamamelis virginiana (witch hazel) extract, ascorbic acid (vitamin C), daucus carota sativa (carrot) root extract, beta-carotene, rosa damascena (rose) oil, lavandula angustifolia (lavender) oil, jasminum officinale (jasmine) extract.

Jeszcze chyba jest ta promocja w ich sklepie internetowym. Kiedyś tak sobie weszłam, bo czytałam dużo dobrego o tych kosmetykach, a tu taka promocja! Więc musiałam coś kupić



I dzisiaj też mam radochę
- Hermes ogródki Nilu 50ml
- SkinFood korektor pod oczy
- SkinFood maska Avocado
- SkinFood lakier do paznokci o idealnym kolorze mlecznej kawy
- Sanoflore krem na niedoskonałości
- BB krem TolyMoly Lovely Bright
- korektor Skin79 Oriental Gold BB
- 2 wkłady MACa (co prawda z wymianki, ale wrzucam dla uciechy): Black Tied i Hepcat

Jestem uzależniona od kosmetyków i już mam milion następnych w planie, a teraz z podniecenia się nie mogę skoncentrować na nauce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotka.jpg (124,6 KB, 150 załadowań)
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora