Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-28, 10:13   #2972
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja mam jakies 163, w waże nie wiem, miedzy 46-48 kg.

Najwazniejsze sa proporcje wg mnie. Bo ja np u góry jestem bardzo drobna, a uda moglabym miec mniejsze. Deska z przodu, z tylu tez Nie no, z tyłu to nie Chyba ze na plecach
to Ty mas zniedowage słonce, a piszesz o tłuszczu.. Ty powinnas przytyc a nie pisac o otłuszczonym brzuchu! Jaki masz porcent zawartosci tłuszczu w organizmie a jaki wody? Sprawdzałas? sa do tego specjlane wagi.

Ja tez mam 163cm ale waze 52kg. Tłuszczu nie mam, tzn mam ale procent przewidziany dla sportowców, musiałabym pospalac mięsnie, żeby miec szczuplejsza sylwetkę. Ale beda mi potrzebne, jak się zacznie sezon rowerowy.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Gwoździa nie było? o no to widzisz, to nie jest tak źle
Ja jak byłam mała wlazłam na gwoździa i przebił mi stopę na wylot to trzeba być zdolnym

A co do włosków to ja bym się na Twoim miejscu wstrzymała - skoro to tylko ton różnicy to po co je przemęczać, lepiej położyć raz na jakis cza i tez będzie pięknie.
Choć apropo zniszczenia to widzisz - np snow robi regularnie rozjaśniającymi farbami a jakie ma piękne
z tym gwoździem to.. musiało bolec..!!!

ja tam z najgorszych rzeczy to sie przewróciłam na szkłach w parku i rozcharatałam reke do kosci, trzeba było szyc i rozpruwac potem, bo szkła mi wychodizły. Teraz po latach 20, znow beda otwierac, bo wyszło mi pod skóra jeszcze jedno szkło..

Z włoskami kombinowac nie bede, zostane przy piance, ale nie wiem czy nie zorbie ciemniej o ton. Na razie jest ok. DAje rade z tym odrostem.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora