Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 20:13   #2814
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48555898]Kupiłam niedawno tę Ziaję matującą, ale jestem zawiedziona. Na początku się zachwyciłam, bo nie bieli i w sumie nie jest aż taka tłusta jak wiele filtrów, ale jak nałożyłam na nią makijaż, to się totalnie zawiodłam. Mój schemat wygląda tak, że nakładam filtr, czekam 10-15 minut (w tym czasie np. jem śniadanie), przypudrowuję skórę primerem (prelude matte) z kolorówki, a wtedy minerały. Czasami jeszcze matowię strefę T po minerałkach. Na filtrze Ziaja wszystko jest takie "mobilne", pływające, gdzie nie dotknę, tam czuję normalnie jakbym miała mokrą skórę (mimo przypudrowania), oczywiście dotknięcie skutkuje starciem podkładu w tym miejscu i wytartą plamą na twarzy Używałam tego filtra kilka dni, ale zawsze było to samo. U mnie duuuuużo lepiej sprawuje się filtr Bielenda Bikini SPF50, nie spodziewałam się po nim niczego dobrego, a okazało się inaczej Wczoraj pisałam o nim na blogu, także jeżeli ktoś ma ochotę, to można sobie zobaczyć. Jestem jeszcze ciekawa Vichy (wersji matującej), jak zdenkuję Bielendę, to zobaczę.

Niestety jestem jeszcze na etapie "nie wyjdę z domu bez makijażu twarzy", za duży kompleks na punkcie przebarwień... Może kiedyś uda mi się ich pozbyć

Podrażnienie kwasem mlekowym już mi zeszło, wydaje mi się, że mam zdecydowanie bardziej uspokojoną, jakby rozjaśnioną skórę, hmmm Może złamię swoje wypowiedziane w nerwach "nigdy więcej mlekowca" i spróbuję jeszcze raz - niższym stężeniem i krócej Ale poczekam jeszcze, niech skóra odpocznie i się zregeneruje[/QUOTE]

Vichy matujący jest super, używam teraz tylko jego
a mlekowy to mój ulubieniec
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując