Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-16, 20:43   #2815
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że jednak większość kobiet się nie maluje (wyrokuję patrząc na kobiety mijane na ulicy, w sklepach, w autobusach), albo podkład tak dobrze się stapia z ich skórą, że go nie widać.
U mnie na odwrót, ostatnio spotykam same wymalowane, od nastolatek po kobiety dojrzałe (niedawno nawet siedziałam w autobusie koło babci z podkładem, bardzo dobrze dobranym ), co prawda z różnym skutkiem Cieszę się, że mogę wyjść z domu bez niczego na twarzy, ale był moment kiedy zastanawiałam się co ze mną nie tak, ćwierć wieku już dawno minęło, a ja dalej beztrosko jak nastolatka muśnięta odrobiną różu i tuszem. Czyli chyba nie ma się czym martwić?
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48555898]Kupiłam niedawno tę Ziaję matującą, ale jestem zawiedziona. Na początku się zachwyciłam, bo nie bieli i w sumie nie jest aż taka tłusta jak wiele filtrów, ale jak nałożyłam na nią makijaż, to się totalnie zawiodłam. [/QUOTE]
Nie wiem, kto wymyślił nazwę "matująca", bo to jeden z najtłustszych i świecących filtrów jakich ostatnio próbowałam, jednak najlepiej mi się jej używa, no i nic a nic nie bieli. Co do makijażu, tak jak wcześniej wspomniałam, nie widzę możliwości nałożenia na nią czegokolwiek, dzisiaj chociażby, nałożyłam na twarz większą ilość, bo miałam sporo czasu spędzić na zewnątrz i nie udało mi się nawet zmatowić jej bambusem
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;48555898]Jestem jeszcze ciekawa Vichy (wersji matującej), jak zdenkuję Bielendę, to zobaczę.
[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Vichy matujący jest super, używam teraz tylko jego
U mnie Vichy sprawdził się średnio Co prawda uwielbiam jego efekt matu, ale mimo szybkiego rozcierania (szybko zasycha) zostawia ślady, lekko bieli i co najgorsze po kilku godzinach mam na twarzy ciasto
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując