Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-17, 10:09   #2817
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo czyli przedobrzyłam.

A czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś dobry nawilżający krem z kwasami, a także olejek, którego mogłabym używać naprzemiennie z tym kremem?

Maski też mile widziane, czytałam co nieco o algach, ale jestem dosłownie zielona w tym temacie Jaka najlepsza dla mieszanej i odwodnionej skóry?
jeśli robisz peelingi to zostałabym przy samym nawilzajacym kremie, lepiej dorzucić tonik z kwasem na co dzień niż krem z kwasami
moje ulubione nawilzajace LRP hydraphase, Physiogel nawilżający ale po kwasach stosuję

olejki... kwestia indywidualna, różany, ryżowy, argan, marula. Kocham olejek Clarins blue orchid jest mega super nawilżający

maski algowe wszystkie są super, zamawiam z enaturalne najlepsza ujędrniająca chyba. Wazne by pod maske algowa dać dobre serum, krem albo olejek

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
U mnie na odwrót, ostatnio spotykam same wymalowane, od nastolatek po kobiety dojrzałe (niedawno nawet siedziałam w autobusie koło babci z podkładem, bardzo dobrze dobranym ), co prawda z różnym skutkiem Cieszę się, że mogę wyjść z domu bez niczego na twarzy, ale był moment kiedy zastanawiałam się co ze mną nie tak, ćwierć wieku już dawno minęło, a ja dalej beztrosko jak nastolatka muśnięta odrobiną różu i tuszem. Czyli chyba nie ma się czym martwić?

Nie wiem, kto wymyślił nazwę "matująca", bo to jeden z najtłustszych i świecących filtrów jakich ostatnio próbowałam, jednak najlepiej mi się jej używa, no i nic a nic nie bieli. Co do makijażu, tak jak wcześniej wspomniałam, nie widzę możliwości nałożenia na nią czegokolwiek, dzisiaj chociażby, nałożyłam na twarz większą ilość, bo miałam sporo czasu spędzić na zewnątrz i nie udało mi się nawet zmatowić jej bambusem


U mnie Vichy sprawdził się średnio Co prawda uwielbiam jego efekt matu, ale mimo szybkiego rozcierania (szybko zasycha) zostawia ślady, lekko bieli i co najgorsze po kilku godzinach mam na twarzy ciasto
ja Vichy kładę oczywiście na serum i krem nawilżający i mi się dobrze rozciera, nie zasycha i ładnie matuje
LRP ma bardzo dobre filtry tylko nie ten żel suchy w dotyku jeśli ktoś ma skłonność do zaczerwienienia na policzkach bo podbije efekt bardzo.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując