Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o mieszkaniu w bursie/internacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-25, 17:31   #43
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Co sądzicie o mieszkaniu w internacie?

Cytat:
Napisane przez casus_belli Pokaż wiadomość
Czarna2000
Mieszkanie 2 pokojowe (Ty i koleżanka) wyjdzie sporo drożej, poza tym, wszystkie umowy musieliby podpisywać wasi rodzice, właściciel może nie chcieć osób niepełnoletnich w swoim mieszkaniu bez niczyjej opieki. Pokój w mieszkaniu studenckim? Fajna opcja jeśli...jest się studentem Inny tryb życia, inny tryb nauki, niekoniecznie dopasowany do potrzeb czy wyobrażeń licealisty. Poza tym, ja nie zgodziłabym się mieszkać z 15-16-latkami. Choćby żeby uniknąć sytuacji, w której do współlokatorów wpadają rodzice i podnoszą raban o stojące w lodówce moje piwo, albo "dzieciak" sam odstawi jakiś numer, albo nagle zachoruje, albo tysiąc innych powodów, dla których nie chciałabym mieszkać z osobami niepełnoletnimi.
Poza tym: do łazienki i przy 2 osobach można czekać ponad godzinę jak się pewnych rzeczy nie ustali, po drugie jeśli już gdzieś trafisz na imprezę, to prędzej w mieszkaniu niż w internacie.
Myślałam raczej o wynajmowaniu pokoju u jakiejś rodziny. Mieszkanie za studentami raczej mnie nie interesuje - niby kilka lat różnicy, ale to zupełnie co innego! Przecież żaden student nie chciałby mieszkać z taką gówniarą!
Nie wiem co zrobię, jeszcze mam trochę czasu na podjęcie decyzji. Tam gdzie chcę iść nikogo nie znam, więc trochę boje się internatu.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując