Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o mieszkaniu w bursie/internacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-15, 15:26   #52
anitka07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 17
Dot.: Co sądzicie o mieszkaniu w internacie?

Cześć Wam
Całkiem zapomniałam o tym temacie, który sama przecież założyłam w sierpniu ubiegłego roku. Nie poszłam do internatu. Zdecydowałam się na pozostanie w rodzinnym mieście . Może to liceum, do którego chodzę, nie jest najwyżej w rankingach, ale bardzo się cieszę z mojej decyzji. Po pierwsze- do szkoły mam 15 minut spacerku. Nie muszę się martwić dojazdem, wracam do domu kiedy chcę. Pieniądze, które moi rodzice wydaliby na internat, przeznaczam na korki z przedmiotów maturalnych. Wydaje mi się, że taki biznes bardziej się opłaca Myślę, że w "zwykłej" szkole też jestem w stanie przygotować się do egzaminów. Chyba rzeczywiście internat nie był takim dobrym pomysłem. Jestem osobą, która ceni sobie poczucie wolności , ponad to do nauki potrzebuję ciszy i skupienia , co nie zawsze byłoby możliwe w internacie . Rok temu byłam bardzo napalona , aby wyjechać do Wrocławia do szkoły , ale na szczęście mi przeszło Do gimnazjalistów: Zastanówcie się tysiąc razy przed podjęciem decyzji o wyprowadzce
anitka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując