Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 11:29   #3638
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Robię podejście nr 2

1. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze wyglądam w kolorach ciemnych takich jak czerń, czy granat. Jeśli chodzi o stopień intensywności to w tych "mocniejszyh" kolorach jest bardzo dobrze, te sprane wyglądają nie najgorzej choć tyłka nie urywa. W beżach jest ok, ale czegoś brakuje. Natomiast świetnie jest w czystej bieli ( mimo, że nie czuję się w tym kolorze ). Pomarańcz sprawia, że wyglądam na chorą Szarości nie robią nic z moją twarzą, wydawało mi się, że nie wprowadzają niczego. Aczkolwiek tzw melanż jakby podbijał kolor oczu.

2. Czy pasuje Ci czysta biel i czysta czerń?

Bardzo w czerni wyglądam "żywiej" niż w pochodnej tego koloru, lub w spranej czerni. Biel mimo, że jestem przeblada też wygląda świetnie ( ale ten kolor noszę sporadycznie, bo... boję się, że szybko się pobrudzę i czuję się w nim mniej bezpiecznie )


3. Czy pasują Ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?

Hmm w intensywnym granacie wyglądam dobrze, ale w intensywnym pomarańczu już mega niekorzystnie. Intensywna fuksja wydobywa z mojej twarzy dziewczęcość choć od tego koloru trzymam się z daleka

4. Czy pasują Ci kolory szarawe, zgaszone?

Kolory z domieszką szarości w sumie nie robią nic po prostu wyglądają dobrze

5. Czy pasują Ci raczej kolory ciepłe czy zimne

Chłodne ale w ciepłych też tragedii nie ma, mimo, że brakuje togo czegoś

6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo

Czerń i biel jak najbardziej, a innych kolorów nie sprawdzałam

Jak się opalasz?

Ciężko. Kiedyś jak jeszcze spędzałam dużo czasu na słońcu to skóra robiła się czerwona, później złaziła i na tym się kończyło. Więc teraz nie opalam się w ogóle

Kolor oczu

Szare z żółtą obwódką przy źrenicy. Ciemno granatowe obwódki. Czasem wyglądają na całe granatowe

Rzęsy - długie i czarne, tak samo jak brwi. Hoduję je na nowo bo przez eksperymenty wyglądają żałośnie

Piegi

Brak

Cera

Cera jasna, chłodna... Ciało wpada w różowe tony dlatego idealnym kolorem podkładu jest true match n1

Naturalny kolor włosów

Naturalny kolor włosów to mysi coś między ciemnym blondem a jasnym brązem, popielate.

Kolor ust

Niby jasno różowe, ale teraz widzę, ze jednak ciut ciemniejsze są jakby pod czerwień ... Nie wiem

Czy teraz podałam wystarczająco dużo informacji?
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora