Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-22, 10:44   #3963
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Leukocyte Pokaż wiadomość
Hej hej
Mam do Was dwa pytanka:
Po pierwsze - mam problem z określeniem poziomu mojej aktywności fizycznej. Codziennie pokonuję pieszo kilka kilometrów, (baaardzo często z kilkukilogramowym plecakiem). Dwa tygodnie temu zaczęłam ćwiczyć z aplikacją 7-minutowe ćwiczenia, a parę dni temu zaczęłam robić przysiady (ok 60-70). Poza tym zdarza mi się dłuższy wypad na rower, dłuższy spacer z psem, czy cięższy w-f. Według tego, co piszą przy tych wszystkich kalkulatorach do obliczania zapotrzebowania energetycznego, w zasadzie powinnam wybierać brak aktywności (bo w szkole siedzę), a te kilkanaście minut ćwiczeń dziennie nie można chyba nazwać treningiem

Po drugie - Jakie macie doświadczenia z aplikacją Myfitnesspal? Wygląda mega profesjonalnie, a Internet jest pełny świetnych recenzji. Dzisiaj założyłam konto i aplikacja sugeruje, że powinnam jeść 1200 kcal dziennie... Parę miesięcy temu może i bym na to poszła, ale po przeczytaniu połowy Internetu i własnych doświadczeniach wiem, że to cholernie mało i może prowadzić do kompulsywnego objadania się (tak niestety było ze mną). Wpisałam take dane:
waga: 66kg
wzrost: 162cm
waga docelowa: 55kg
chcę chudnąć: 0,75kg tygodniowo
rodzaj aktywności: umiarkowana
Chyba, że serio powinnam jeść 1200, a ataki miałam z własnej słabej woli, sama już nie wiem. Pomocy
Mnie wychodzi, ze powinnaś jeść około 2000 kalorii już na redukcji!!!!
Wychodzi mi na oko , około 2300 na utrzymanie.(chodzisz, jeździsz na rowerze, masz WFy, _uczysz się!!!! _, jesteś młodziutka skoro masz WFy, nadal sie rozwijasz)

1200 to jest ze 300-400 poniżej podstawowego zapotrzebowania dobowego (czyli na samo utrzymanie przy życiu, o ile tylko leżysz i pachniesz)

Ile masz lat? z 16-18?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując