Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 21:09   #2578
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Bardzo madrze
Ja na Horizona zachorowalam po prawie roku, choc jak byl w salonie i go macalam, to mi sie nie podobal.. A teraz go uwielbiam Kupilam na Truskawie za €59 uradowana jaka to promocje wyhaczylam, bo na ebayu po ponad €80 chodzi.. a na lotnisku, jak przegrzebywalam szufladki, ujrzalam 3 kartoniki po €44 Probuje teraz ten fakt wymazac z pamieci



Na lato jest idealna, choc ja nosze ja tez zima Tez pytalam wczoraj o Chanelowa promocje w Douglasie i Sephorze, bo poluje jeszcze na jeden lakier, ktorego na lotnisku nie dostali ale Panie jak zwykle nic nie wiedza

A co to za promocje tam u Ciebie?
Fajowo, że Horizon Ci się podoba. A miałam z nim dokładnie to samo - na początku w ogóle mnie nie pociągał, dość szybko jednak uległam i odkąd go ma to uczucia ciągle gorące . A z cenami to tak bywa, sama nie raz i nie dwa tego doświadczyłam.

A promocja to była na wybrane produkty z Guerlain, Lancome, Clinique i czegoś tam jeszcze. Nie miałam w sumie czasu grzebać co tam konkretnie jest przecenione, więc od razu zapytałam o Ultra Rose, bo pamiętałam, że po świętach był w przecenie. No i okazało się, że nadal w szufladzie leży z niższą ceną.
Szminkę shiseido kupowałam natomiast w normalnej cenie.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wysyłka będzie (być może) w przyszłym tygodniu, więc zanim paczka dotrze, nowa kolekcja będzie już pewnie dostępna w Sephorach. Ale wrażeniami na pewno się podzielę

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------


Ech, a ja tak długo na niego polowałam że już nawet chciałam dać za wygraną, aż wreszcie kupiłam używany bo straciłam nadzieję że uda mi się dostać nówkę w rozsądnej cenie

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------


Zapomniałam spytać - ile kosztował u Ciebie Ultra Rose? I co to za promocja?
Promocja tylko na wybrane produkty - wg jakiego klucza wybierali rzeczy do obniżki, nie mam pojęcia.
Róż przeceniony ze 179 zł na 135 zł.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując