Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farba BioKap®
Wątek: farba BioKap®
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-12, 13:08   #411
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez lwiapaszcza Pokaż wiadomość
Ja podobnie, jak koleżanki, po hennie przerzuciłam się na Biokap.
Kolor po hennie szybko mi schodził, a na dodatek, miałam trudności z jej równomiernym nałożeniem...
Biokap jest, jak na razie, mopim faworytem. W wersji Delicato uwielbiam Ciemny Czekoladowy Brąz, a teraz będę wypróbowywać wersję Nutricolor Ciemny Brąz.
Co dziwne - mnie troszkę podczas farbowania Delicato też trochę szczypie skóra głowy .
u mnie też szczypało ale to tylko pierwsze 2 razy a potem już nie, myślę że zależy na ile skóra jest wrażliwa.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy farby biokap nadaja sie do uzywania po zastosowaniu kapieli rozjasniajacej wlosy?
tzn. kąpiel rozjaśniająca? Jeżeli masz zniszczone włosy to żadna farba nie pomoże zafarbuje jak najbardziej ale nie odżywi Myślę że Biokap krzywdy nie zrobi.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

wiecie może czy któryś z kolorów BioKapu daje zimny odcień brązu? Bardzo chciałabym przerzucić się na eko farby do włosów, ale kompletnie nie pasują mi ciepłe odcienie:/ A na palecie mam wrażenie, że każdy odcień jest ciepły:/
spróbuj wymieszać dziewczyny pisały wcześniej jak to zrobić.
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując