Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farba BioKap®
Wątek: farba BioKap®
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-19, 19:45   #417
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez Kornelia90 Pokaż wiadomość
witam wszystkie zgromadzone , czy mogłabym prosic ktoras z Was o przeslanie skladu Biokap nutricol delicate ? poniewaz tez jestem alergikiem
bede bardzo wdzieczna
pozdrawiam Kornelia
Jakiś czas temu również o to pytałam i tutaj i na ich stronie(bo nie jest podany)poprzez formularz ale odpowiedzi sie nie doczekałam:/
Łatwo nie było ale w koncu sie dokopałam do tych informacji na innym forum i wkleilam.
Prosze

Pełny skład Nutricolor Zielonej DELICATO

KREM KOLORYZUJĄCY

SKŁADNIKI: woda, kwas stearynowy, amidy koksowe, aminoetanol, alkohol cetylowy, gliceryna, kwas stearynowy, alkohol stearylowy, kwas askorbinowy, kwas palmitynowy, ditionian sodu, glikol propylenowy, N,N-bis(2-hydroksyetylo)glicynian sodu, nitrylotrioctan trisodu, olej arganowy, tetradekanol, siarczan sodu, 4,4-dimetyloksazolidyna, kwas adypinowy, hydrolizaty proteinowe kiełków pszenicy, hydrolizaty proteinowe soi, hydrolizaty proteinowe owsa, hydrolizaty proteinowe ryżu, kwas 1,2,3-propanotrikarboksylowy, kwas propanowy, 2-hydroksy-, salicylan tridecylu, perfumy/substancja zapachowa, alfa-izometylojonon, limonen, gliceryna, linalol (1,6-oktadien-3-ol, 3,7-dimetyl-). (+/-): 4-aminofenol, Siarczan (p-amoniofenylo)bis(2-hydroksyetylo)amoniowy, 2-METYLO-P-FENYLENODIAMINA, N-(4-aminofenylo)anilina, 1,3-benzenodiol, 4-chloro-, ,3-benzenodiol, 2-metylo-, siarczan bis[etylo(4-hydroksy-o-tolilo) amonu], Siarczan (3-amono-4-metoksyfenylo)(2-hydroksyetylo)amoniowy, 3-AMINOFENOL, 2,4-DIAMINO2-FENOKSYETANOL HCl, 5-amino-o-krezol, 2-amino-6-chloro-4-nitrofenol, Naftaleno-1,5-diol, 4-metylaminofenol, 6-amino-m-krezol, 1-naftol, SIARCZAN BIS(8-HYDROKSYCHINOLINIOWY), 4-Amino-m-krezol, hydroksy-3-nitro-4-(3-hydroksypropyloamino)-benzen.

EMULSJA NUTRIFIX

SKŁADNIKI: woda, woda utleniona, alkohol cetearylowy, 2-[2-[2-(dodecyloksy)etoksy]etoksy]etanol, hexyldecyl laurate, C16-18 alkohole, etoksylowane (20 mol EO średni stosunek molowy), 2-heksylodekan-1-ol, kwas fosfonowy, SIARCZAN BIS(8-HYDROKSYCHINOLINIOWY). Zawiera wodę utlenioną

ODŻYWKA W SZAMPONIE PO FARBOWANIU WŁOSÓW

SKŁADNIKI: woda, alkohol cetylowy, glukozyd decylowy, alkohol stearylowy, glikol propylenowy, salicylan tridecylu, butanodiowy kwas, hydroksy-, bis-(C12-C13-alkilo) estry, kwas propanowy, 2-hydroksy-, gliceryna, dokozan-1-ol, olejek eukaliptusowy, wyciąg z liści rozmarynu (Rosmarinus Officinalis), quaternium-80, 2-fenoksyetanol, diwodoroetylenodiaminotet raoctan disodu, alkohole, kokosowe, produkty reakcji z glukozą, wyciąg z ziaren prosa zwyczajnego, hydrolizaty proteinowe kiełków pszenicy, 1- heksadekanoaminium, benzoesan sodu, N-(hydroksymetylo)glicynian sodu, siloksany i silikony, di-me, zakończone grupą hydroksy-, etoksylowane propoksylowane, kwas cytrynowy, perfumy/substancja zapachowa.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując