Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-26, 09:21   #2629
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hosenko, bo na końcu te numerki to barwniki, są one naturalne, jeśli mówimy o Le chatelard, a tak to mnie się wydaje, że liczba składników jest całkiem normalna, nie widzę zbytnio odchyleń od normy.

Losek, Nie wiem dokładnie, ale orientana chyba ma nienaturalne mydła, A o które dokładnie Ci chodzi?
A to, że przepadniesz jest oczywiste

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Namerio- benzyl alcool to konserwant, może podrażniać oczy i skórę bardzo wrażliwą.
np. z shea:
sodium palmate, sodum palm kernelate, aqua, parfum, prunus amygdalus dulcis oil, palmkernel acid, glycerin, sodium chloride, tetrasodium etidronate, tetrasodium EDTA, butyrospermum parkii butter, mica, CI 77891, benzyl benzoate, benzyl salicylate, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, isoeugenol, linalool.


Jeśli wszystko jest w nim ok to i mnie teraz kusi


Skład wydawał mi się przydługi, ale z kolei okragłe mydło z shea L'Occitane, które świetnie na mnie działa ma jeszcze dłuższy




Orientana ma ciekawe składowo mydła. np:

Pełen skład INCI: Cocos Nucifera Oil (olej kokosowy), Glycine Soya Oil (olej sojowy), Oryza Sativa Bran Oil (olej z łusek ryżu), Butyrospermum Parkii Butter (masło shea), Aqua (woda), Theobroma Cacao Seed Butter (masło kakaowe), Plant Glycerin (gliceryna roślinna), Seasamum Indicum Seed Oil (olej sezamowy), Ricinus Communis Seed Oil (olej z nasion rącznika), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (plej migdałowy), Olea Europaea Husk Oil (olej z oliwek), Oryza Sativa Bran (łuski ryżu), Santalum Album Wood Oil (olejek sandałowy), Mel (miód), Sodium Hydroxide (wodorotlenek sodu), Aloe Barbadensis Extract (ekstrakt z aloesu).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując