Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nauczycielka - seks bomba
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-12, 18:40   #1
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732

Nauczycielka - seks bomba


Cytat:
"Jestem dyskryminowana ze względu na ubiór w szkole, w której uczę języka angielskiego. Któregoś dnia wezwała mnie dyrektorka, stwierdziła, że noszę zbyt krótkie spódnice i za bardzo wyzywający makijaż oraz że to jest nieodpowiedni strój dla kogoś, kto uczy młodzież. Dyrektora dodała, że uczniowie zrobili sobie konkurs na jakieś stronie w Internecie na najbardziej seksowną nauczycielkę i ja wygrałam. Podobno jacyś uczniowie napisali na forum, że chcieliby ze mną odbyć swój "pierwszy raz";. Moje koleżanki z pracy traktują mnie jak trędowatą, gdy wchodzę do pokoju nauczycielskiego nastaje cisza".

"Dyrektorka nakazała mi zakładanie spodni, długich spódnic i bluzek bez dekoltu. Uważam, że to nie w porządku. Od zawsze noszę miniówki i dekolty. To część mojej tożsamości. Uwielbiam wysokie obcasy i tipsy. Po prostu jestem sobą. Mam dobry kontakt z uczniami, chętnie chodzą na moje lekcje, w ubiegłym roku 3 osoby znalazły się w czołówce konkursu językowego. A jeśli nawet jestem seksowna to, co z tego? Może uczniom znudziły się już nobliwe panie nauczycielki ubrane zawsze tak samo w swoje nudne mundurki? A może dyrektora i inne nauczycieli są po prostu zazdrosne, one są już po czterdziestce, a ja mam 28 lat i co tu kryć, świetne ciało. Nie mam zamiaru tego ukrywać nawet w pracy".
Anna
źródło: wp.pl
A wy jak zapatrujecie się na tą kwestie?
Czy nauczycielka powinna dawać przykład uczniom, czy to osoba wynajęta po prostu do przekazywania wiedzy i tyle.
Czy byłybyście zadowolone gdyby waszą córkę w wieku gimnazjalnym uczyła pani ubierająca się jak Doda?
Co byście zrobiły na miejscu dyrektora? Czy nauczycielka może się ubierać jak chce - dekolty mini tipsy i wypchnięte piersi, czy nie powinna? Może? Nie wypada?
Jak się na to zapatrujecie :s
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując