Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-19, 20:30   #1380
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: koniec z obgryzaniem paznokci-problem

Cytat:
Napisane przez kinguska789 Pokaż wiadomość
hej, chciałam się zapytać o o tipsy zelowe. to na prawde pomaga jesli chodzi o obgryzanie paznokci ? bo nie potrafie się tego glupiego nawyku pozbyc a moje dlonie wygladaja juz coraz gorzej, probowalam wszystkiego. tipsy zelowe pomoga pozbyc sie tego strasznego nawyku ?? da sie nalozyc na bardzo krotkie paznkocie ?? ( bo obgryzam pare ladnych lat) prosze o odpowiedź
Unikałabym określenia tipsy żelowe, gdyż w ty momencie żadna profesjonalna kosmetyczka/stylistka paznokci nie pracuje na tipsach. powoli odchodzi to do lamusa- dzięki Panie. Na formie można przedłużyć bardzo krótkie, obgryzione paznokcie, one pod tym żelem będą sobie rosły, a później jak trochę podrosną można sobie zażelować naturalne paznokcie kilkoma warstwami żelu przezroczystego i chodzić na uzupelnianie co ok 5 tygodni. Kwestia tylko tego, czy będziesz mieć na tyle silną wolę aby przy nich nie grzebać, to najważniejsze.

Dla dodania otuchy moje paznokcie po kilkunastu latach obgryzania: zdj 1
i teraz, po roku od pierwszego trwałego zażelowania: zdj 2,3
płytka się wydłużyła, opiłowanie w migdal nadaje im dodatkowej smukłości. da się wyprowadzić paznokcie- ale trzeba dużo czasu, cierpliwości i samozaparcia
POWODZENIA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SS854784.jpg (28,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b9a6bf34097be76emed.jpg (19,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35bb9ac0a3895801med.jpg (21,8 KB, 42 załadowań)
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2012-04-19 o 20:33
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując