Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-01, 21:30   #1960
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Witajcie, byłam w Bieszczadach i nie śledziłam wątku, bo tam zasięgiem sterują wilki i niedźwiedzie Ależ tam jest cudownie, polecam każdemu Niestety powietrze w drewnianej górskiej chacie jest prze okrutnie suche, ręce i usta mnie piekły, suche i szorstkie jak wiór. Uratowała mnie seria Intensiv Isany, krem do rąk i pomadka z takim krzyżem S.O.S. . Pomadka jest rycynowa, ale to the beściak, ratuje usta, nie tylko łagodzi, ale po prostu naprawia i to w mig. Znałam ją wcześniej, krem także zrobił swoje. Z pomadek wzięłam ze sobą Aptonię, a z kremów Alphanova, ale niestety dawały radę tylko połowicznie, nawet gospodyni nie miała kremu, który by mnie ratował, wszystko za słabe, jak kupiłam isanę, to od razu praktycznie poczułam i zobaczyłam różnicę, bardzo dobre Ale nie o tym.

To suche powietrze ( tak suche, że woda z kibla wyparowuje w ciągu godziny, jeśli ktoś zapomni opuścić deskę) całkiem nieźle wpłynęło na moją cerę. Oczywiście przez pierwsze dni przyszedł kryzys od zmiany klimatu i wody i do tego okres, ale szybciutko jakoś mi to zeszło i cera pozostała przez resztę dni uspokojona, bez zanieczyszczeń. Do tego dalej stosuję miód i powiem tak: Co się miało pojawić to i tak się pojawiło, ale jakoś dużo lepiej się goi i np wągry łatwo wychodzą i ogólnie cera jest wzmocniona bardzo. Na pewno będę kontynuować miodoterapię, bo mi służy i nie wysusza

Kupiłam też ( bo mi się trafiła konsultantka) peeling do twarzy i plastry w żelu z Avonu z tej serii Clearskin dla dorosłych. Peeling miałam już parę lat temu i lubiłam, plastrów jeszcze nie próbowałam, ale recenzje ma różne (seria jest z kwasem salicylowym, składy dość proste)


Loyd, serum Alterry to mój hit, miło, że i Tobie przypadł do gustu, jestem tego samego zdania Co do innych produktów, to także mam kilka perełek głównie do włosów, ale są też rzeczy tej marki, które są bublami totalnymi, więc doradzam ostrożność, aczkolwiek ze względu na ceny raczej dużego żalu w razie czego nie będzie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora