Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-04, 09:04   #284
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Stosuję Acne od tygodnia. Moje spostrzeżenia: pierwsze efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Juz po dwóch dniach skóra rozjasniła się, pory zmniejszyły i nawet zmarszczki mimiczne na czole się napięły . Co do przebarwień, to tam gdzie najbardziej zadręczałam moją skórę - skroń - rozjaśniły się do jasnoróżowej barwy. Generalnie odkąd się nim smaruję mam mniej krostek, skóra wygląda o niebo lepiej, przebarwienia faktycznie pomału sie rozjaśniają. Teraz co prawda postępy są nieco wolniejsze, bo smaruję się nim tylko wieczorem (a nie dwa razy dziennie jak na początku), ale będę wytrwała. Skóra jest blada - to prawda - ale warto. Co do uczucias pieczenia, wysuszenia: suchszą mam tylko skórę nosa, bo tam miałam najwięcej przebarwień głębokich (po opalaniu) i tam wsmarowuję najwięcej kremu. Zrobiłam peeling i dopiero po nim skóra nieco się złuszczyła. Jednak dobry krem nawilżający zlikwidował ten efekt uboczny. Na razie jestem super zadowolona i polecam nawet naczynkowcom - o tym zapomniałam wspomnieć - mam płytko unaczynioną skórę i ACNE jej absolutnie nie podrażnił.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora