Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak się tego pozbyć???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-28, 09:46   #12
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: jak się tego pozbyć???

Magjo, mnie również przytrafiają się takie "dziwactwa" i one zachwują sie różnie - jedne wyłażą a inne dematerlizują się moja odpowiedz pewnie nic ci nie da bo powiem to samo co Smoczyca - sprawdza sie wtedy albo brevoxyl albo tormentiol, super jest tez dla mnie Acne-sulf na siarce za cale 4 zł do kupienia w aptece, polecam.

Smoczyco, tak przy okazji jesli mogę Cię o coś zapytać - w kwestii kwasów byłam biernym uczestnikiem dysput - przekopałam wszystkie Twoje wypowiedzi, powqiedz proszę, czy na pojawiające się od czasu do czasu ale nie w ilosci bombardującej takie gule, o których pisze Magja pomoże kuracja effaclarem? stosuję go od tygodnia i chyba już mam za sobą (!) legendarny wysyp takich własnie gul oraz identycznie czerwonych i bolaco-swędzących miejsc ale płaskich niemalże brrr...wiem ze mam nie przerywac kwasów, ale w jakiej kolejnosci stosowac np. brevoxyl na te niespodzianki? Kiedy to sie skonczy? heellllpppp!!!!!!!! czy to mozliwe zebym juz po tygodniu zauwazyla zmniejszenie porów koło noska? Plis poratuj informacją bo zwariuję...
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując