Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Benefit.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-19, 19:41   #27
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Śliczna kolekcja. Szczerze zazdroszczę. Jesteś zadowolona z paletki do brwi i korektora Boi-ing?
Jestem Korektor dobrze stapia sie ze skora, nie widac granicy miedzy skora pod korektorem i ta obok Nie rozstajemy sie.
Paletka do brwi pozwala ujarzmic niesforne wloski - przy pomocy wosku, a potem mozna ewentualne ubytki czy niedoskonalosci ksztaltu zniwelowac cieniem. Fajny gadzet

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
a ktory jest Twoim ulubionym? Ja ejstem ciekawa tych 2 tubek do ust, strasznie mnie korca...
Moj ulubieniec to Dr Feelgood - bardzo skutecznie matowi, chwale sobie tez Hollywood Glo i oczywiscie blyszczyki do ust.

Z pilingow najbardziej lubie ananasowy - bardzo skuteczny i ultra-delikatny. Firmology tez niczego sobie...ale jeszcz w fazie testow

Jesli chodzi o Lipscription to balsam w komplecie nie ma sobie rownych. Jest to z pewnoscia najlepszy balsam do ust jaki mialam. Trzyma sie na wargach bardzo dlugo, nie zjada sie i super pielegnuje i zmiekcza usta. Troche nie moge sie przekonac do idei pilingowania ust Ale piling dziala - i to szybko.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując