Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-05, 19:39   #2162
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ja natomiast uważam,że własnie nie strata pieniędzy...pędzel 217 jest wielofunkcyjny,można nim nakładac cienie,świetnie je blendować,można nim rewelacyjnie nakładac korektor pod oczy,i blendować kamuflaż na niedoskonałościach np...mi zastępuje kilka pędzli..co ważne przy doborze pierwszych pędzli.
A tak, tu się zgadzam, można nim sporo zrobić ale szkoda mi pędzlem za 100 zł nakładać korektor pod oczy, bo świetnie sobie z tym radzi zwykły pędzelek za 15 zł. I tak, blenduje i nakłada cienie, ale ten sam efekt osiągam innymi .... Wszystko kwestia ceny, za te 50- 60 zł kupiłabym ponownie, za 100 nie jest tego wart.
W jednym jest jednak mistrzem, uwielbiam jak wygląda wycieniowana nim dolna powieka przy smoky eye tego nie osiągnęłam żadnym innym pędzelkiem.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Dla mnie jest.
Mam dwie sztuki. Obie kupiłam sobie sama (żeby nie musieć codziennie prać, bo to jest pędzel, którego używam praktycznie w każdym makijażu).

Przyszedł mój skunksik kabuki zoevy.
Fajniusi, ale muszę poczekać aż się rozprostuje, bo się nieco spłaszczył w kopercie. Może go upiorę i niech tak dochodzi do siebie..



P.S.
Róże mam tylko prasowane/wypiekane.
Inne konsystencje do mnie nie przemawiają.
To tak jak ja, mam jakiś tam z Inglota w musie ale to już nie to. Chyba dlatego nie pasował mi ten H24, jest syntetyczny a syntetyki fajnie sprawdzają się przy musach czy kremach, no moich prasowanych różach nie dawała rady. Do nich wolę włosie typu biała koza, fajnie to brzmi MAC 168 uwielbiam, radzi sobie świetnie, szukam jego odpowiednika, tańszego oczywiści, dlatego zaciekawiła mnie ta Zoeva 217... chyba to ten numer był.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Już się suszy.
Higieniczniej i niektóre pędzle dopiero po praniu pokazują swój prawdziwy kształt. Nie wiem, gdzieś czytałam że producenci je zabezpieczają czymś. MAC na pewno to robi, Kozłowski też doszedł do siebie po kilku praniach jak dobrze pamiętam?

Masz/ macie może inne pędzle Zoevy? Fanie wyglądają , ciekawe jak się spisują?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2013-12-05 o 19:40
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując