Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-25, 12:53   #1672
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
MiG to Make it Golden o taki

Butów nie kupiłam. Jeszcze A czas leci Torebki też nie mam

Zadzieram kiecę i lecę Uwielbiam pakować, rozpakowywać, ustawiać, przestawiać Ooo taak
Aaa, ja MiGa nie posiadam. Do Twojego mani użyłam flejksów MySecret od Nailboxdarczyni (btw- wiemy już, kto komu?) i toppera Essence 'Night in Vegas'

A Ty się jeszcze na to weselicho stroisz, tak? Kiedy to?

Uff, to czekam na Ciebie w weekend

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Zgryz się poprawił, ale nie mogą kontynuować 'ustawiania' dopóki kieł nie zejdzie na swoje miejsce. Chyba jeszcze co najmniej rok przede mną (i już ponad rok za mną). Chciałabym jeszcze aparat na dół, żeby jak robić to wszystko od razu, ale nie sądzę, że będzie mnie na niego stać.

Dzięki za ofertę, ale póki co u mnie jeszcze poszukam czegoś

Jedź do Złotych, lepiej wyrwać się chociaż na trochę z domu. A nie siedzieć i się kisić przed komputerem jak Trufel
Lepiej teraz się pomęczyć z tymi drutami, jak młodziutka jesteś. Potem się człowiek cyka, że już z aparatem nie wypada chodzić...

W sumie jak pomyślałam, ile za przesyłkę takiej komódki by zeszło, to to się raczej nie opłaca Ale w razie czego- służę pomocą.

Jadę, jadę. Muszę kupić sobie szampon z SP i olejek z TBS. Może jeszcze po topa Śniegowej zajadę.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Odzywam się, że nie umarłam z wycieńczenia!
No, grzeczna Monisia, grzeczna.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj takiego doła, że żyć się odechciewa
niech ktoś mi znajdzie zajęcie bo zwariuję
Oj, Ty też?
Cho ze mną do Złotych! A potem zapraszam na pulpeciki w sosie koperkowym własnej roboty.
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora