Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-26, 12:41   #2737
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O nie nie, my nie rozrywka przy kawie trzeba się udzielać, spamować i od czasu do czasu pazurki pokazać ;P
Zatem będę się meldować na pewno

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Po zabawie z wodą, może powinnaś nakładaś grubo kremu i rękawiczki na to
No właśnie zakupiłam wczoraj mięciutkie i puchate turkusowe rękawiczki i turkusową czapę (na olejowanie włosów) i spałam dziś w takim sexownym stroju... Zapytałam męża, czy mu nie przeszkadza (mówi ze śmiechem, że nie) i czy powinnam dokupić do tego szalik, żeby wołał na mnie "bałwanek"

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Jak obiecałam tak zrobiła i mam dla Was tysiąc odsłoń Mgiełki
Przebossskie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

Pięknie
Nieskromnie powiem, że mamy podobny typ urody: jasne lico, zimny odcień oczu z ciemną otoczką (ja mam mniej niebieskie, bardziej szare) i ciemne włosy Nie dokopałam się do rodzaju pomadki, dopytam przez PW.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Maaaaaaam!!!!!!Hura hura hura!!!
Gratuluję, chociaż DM to nie moja bajka. Ja jestem koncertowa dziewczyna, ale wolę cięższe brzmienia i zabawę blisko sceny Raz tylko byłam na trybunie i przebierałam nogami z niecierpliwości, zazdroszcząc tym pod sceną. W sam młyn się nie pcham, bo jestem zbyt drobna, ale tuż obok owszem

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
oooooooo czyżbysmy miały nowego delegata w poblizu granicy
My tutaj często chętnie polujemy na limitki niedostepne w PL.... możesz być niejednokrotnie wykorzystywana do takich niecnych przygranicznych handlów
Hahahaha Do kilku mniejszych miejscowości mam bardzo blisko, bo mieszkam prawie przy granicy, do Berlina jadę godzinę, a przebijam się przez miasto kolejne pół, bywam tam dosyć często, więc może kiedyś...

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No to chyba pojadę
A co to za Alterrki?
Jakieś odżywcze o płynnej konsystencji, więcej napiszę po testach.
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora