Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kompletnie nie mam powodzenia u facetów :((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-02, 11:38   #9
lady_destroy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Kompletnie nie mam powodzenia u facetów :((

nie, niestety to nie prowokacja, faktycznie trudno w to uwierzyć, że 26-letnia dziewczyna, a właściwie kobieta może mieć takie problemy. ja niestety mam. wiem, że mam w sobie coś, co odstrasza facetów nie wiem tylko, co to jest. słyszałam często, że wyglądam na niedostępną i kiedyś jeden kolega przyznał się, że nie miałby odwagi zaczepić mnie na ulicy. ja kompletnie nie mogę tego zrozumieć, bo uważam, że nie jestem jakąś specjalną pięknością, ani Miss Universum, żeby facet bał się do mnie "zarywać". w tej chwili nie mam żadnych bliskich kolegów, ale przeważnie jak miałam, to właśnie tak było: mieli oni bardzo wysokie wymagania wobec kobiet i ich wyglądu. takie jest moje otoczenie. w mojej pracy niestety też łatwo wpaść w kompleksy. pracuję w środowisku prawników, w sekretariacie i tam też tak jest, żaden prawnik nie ma prawa zainteresować się jakąś dziewczyną z sekretariatu, bo to ujma i mezalians. kiedyś u nas w pracy "kiełkował" związek między jednym przyszłym adwokatem a moją koleżanką z sekretariatu i niestety został zduszony w zalążku przez "kochane" panie prawniczki... ja też jestem zakochana w jednym mecenasie, co opisywałam w skrócie, ale to, co dzieje się między nami jest owiane tajemnicą. wiem, że poniża mnie ta sytuacja, i że on tak naprawdę wykorzystuje fakt, że jestem nim oczarowana, ale ja naprawdę nie mam nic innego w życiu... wiem, że to niezrozumiałe i wydaje się chore i pewnie niektóre z Was mnie potępią, jeśli tak się stanie to trudno. zapisałam się teraz do innego psychoterapeuty prywatnie, mam nadzieję, że może on mi pomoże...
lady_destroy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując