Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-18, 18:49   #109
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez gllosia Pokaż wiadomość
Witam
Mam problem z moimi włosami: są bardzo cienkie, jest ich mało, są śliskie, proste Okropnie się elektryzują niemalże cały rok, ale generalnie jesienią/zimą. Ciężko jest je związać, bo zaraz wszystko opada, rozwala się. Gdy sa rozpuszczone, to nie moge sie ruszyć, bo przez elektryzowanie wlsy mi fruwają koło twarzy i jest to strasznie wkurzające. Do tego bardzo szybko sie przetluszczają. Chodzi mi o to, czy mogę coś zrobić aby te włosy zrobiły sie bardziej sztywne, podatne na układanie, czesanie? Bo już nie wiem co mam z nimi robić.. W rozpuszczonych źle, w związanych źle..
pianka do włosów cienkich np:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinkax3 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
Mam problem. Coraz bardziej zastanawiam się nad henną. ale mam pewne obawy, włosy farbowałam miesiąc temu Garnierem złocisto miedziany blond, wyszedł mi piękny marchewkowy rudy ale niestety szybko się 'sprał' i po wcześniejszych jeszcze farbowaniach i codziennym prostowaniu mam suche, zniszczone włosy. Myślę o pomalowaniu ich henną na rudy, chciałabym taki marchewkowy, Czy istnieje taka możliwość? i czy mogę już użyć henny bez obaw że wyjdzie mi jakiś zielony kolor.? jeśli tak to jaką hennę polecacie i jaki odcień.?
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam
Karolina
możesz spróbować venity henna kolor (taki półprodukt z ekstraktem henny) - jest prosta w użyciu w postaci żelu. Fajne jest to że po tym można wrócić do farb chemicznych. Tycjan jest ładnym kolorkiem, oraz papryka i chyba henna (bardziej stonowany).
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-12-18 o 18:55
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując